W Indywidualnych biegach przełajowych w ramach Biegu o Puchar Starosty Ostrowskiego, ze szkół podstawowych w kategorii dzieci wzięło udział 135 chłopców. Najliczniejszy bieg to chłopcy z rocznika 2007 czyli nominalne klasy IV-te. W tym też roczniku nie ma awansu do zawodów mięszypowiatowych. Oto jak przedstawia się klasyfikacja (pierwsza 12-stka w drugim i trzecim biegu wywalczyła awans do biegów międzypowiatowych na wiosnę 2018r) . 

  Indywidualne biegi przełajowe - powiat ostrowski - 10 października 2017r  
  chlopcy- 2007          
miejsce nazwisko i imię  szkoła pkt      
1 Kiempisty Przemysław Andrzejewo 12      
2 Skarpetowski Jakub Ostrów Maz 2 11      
3 Jarząbek Kacper Zaręby Kościelne 10      
4 Skarżyński Maciej Zaręby Kościelne 9      
5 Mowel Kamil Małkinia 2 8      
6 Osuchowski Daniel Nur 7      
7 Skonieczny Adam  Prostyń 6      
8 Leszczyński Kacper Stary Lubotyń 5      
9 Plotczyk Dawid Zaręby Kościelne 4      
10 Zawadzki Maciej Prostyń 3      
11 Dąbrowski Kacper Kiełczew 2      
12 Kosiorek Kacper Nur 1      
13 Leszczyński Oliwier Andrzejewo        
14 Zaremba Szymon Rząśnik Włościański      
15 Barzyczak Olek Małkinia 2        
16 Prusak Hubert  Wąsewo        
17 Cieśluk Dawid Rząśnik Włościański      
18 Wagner Grzegorz Stary Lubotyń        
19 Nienałtowski Paweł Zaręby Kościelne      
20 Stefańczyk Mateusz Brok        
21 Barszcz Krystian Zaręby Kościelne      
22 Pianka Łukasz Małkinia 2        
23 Sawecki Grzegorz Małkinia 2        
24 Cichowski Szymon Andrzejewo        
25 Jakubowski Dominik Brok        
26 Wasilewski Kacper Stary Lubotyń        
27 Szabłowski Michał Stary Lubotyń        
28 Dylewski Daniel Małkinia 2        
29 Jaźwiński Sebastian Nur        
30 Podleś Dawid Zaręby Kościelne      
31 Piela Marcin Brok        
32 Kraszewski Jan Małkinia 2        
33 Adamski Szymon Małkinia 2        
34 Chr……… Jakub Andrzejewo        
35 Dębek Daniel Andrzejewo        
36 Raciński Kamil Nur        
37 Grodzki Dawid Stary Lubotyń        
38 Podolak Piotr Wąsewo        
39 Perzanowski Olek Małkinia 2        
40 Laskowski Michał Małkinia 2        
41 Borowy Maksymilian Prostyń        
42 Kuziak Filip Małkinia 2        
43 Zyśk Antoni Małkinia 1        
44 Terlikowski Dawid Stary Lubotyń        
45 Stasikowski Wiktor Małkinia 2        
46 Ptak Maciej Wąsewo        
47 Godlewski Kacper Wąsewo        
48 Koch Maciej Małkinia 2        
49 Malarski Filip Małkinia 2        
50 Wachowski Kamil  Małkinia 2        
51 Skorek Piotr Małkinia 2        
  chłopcy r. 2006   pkt      
1 Złotkowski Wiktor Prostyń 12      
2 Dawidczyk Jakub Małkinia 2 11      
3 Legacki Piotr Stary Lubotyń 10      
4 Stańczuk Arkadiusz Nur 9      
5 Bronowicz Krystian  Ostrów Maz 1 8      
6 Wróblewski Wiktor Stary Lubotyń 7      
7 Kossewski Michał Stary Lubotyń 6      
8 Korycki Piotr Nur 5      
9 Mućk Paweł Prostyń 4      
10 Dzikowski Jakub Ostrów Maz 1 3      
11 Lutostański Szymon Andrzejewo 2      
12 Lubiejewski Karol Stary Lubotyń 1      
13 Podbielski Kamil Stary Lubotyń        
14 Gliński Michał Stary Lubotyń        
15 Stefańczyk Bartłomiej Brok        
16 Dzierżanowski Kacper Wąsewo        
17 Dmochowski Dominik Nur        
18 Laskowski Jakub Andrzejewo        
19 Sobotka Bartosz Małkinia 2        
20 Sierota Krystian Małkinia 1        
21 Knajp Bartosz Zaręby Kościelne      
22 Zaremba Jakub Rząśnik Włościański      
23 Jasiński Jakub Zaręby Kościelne      
24 Skłodowski Dominik Zaręby Kościelne      
25 Sumorczoj Wiktor Wąsewo        
26 Woźniak Artur Stary Lubotyń        
27 Błaszczyk Karol Małkinia 2        
28 Oczkowski Adrian Zaręby Kościelne      
29 Tyszka Rafał Andrzejewo        
30 Kępisty Michał Andrzejewo        
31 Gordziejczyk Jakub Wąsewo        
32 Dąbkowski Marcin Szulborze Wielkie      
33 Smakosz Mateusz  Stary Lubotyń        
34 Budziszewski Dominik Małkinia 2        
35 Mielcarz Mateusz Małkinia 2        
36 Decyk Daniel Kiełczew        
37 Lejmanowicz Filip Kiełczew        
38 Białobrzeski Kacper Małkinia 1        
  chłopcy r. 2005          
1 Rostkowski Dawid Małkinia 2 12      
2 Kocak Jakub Zaręby Kościelne 11      
3 Jasiński Kacper Ostrów Maz 2 10      
4 Nowacki Adam Małkinia 2 9      
5 Siwiński Dawid Prostyń 8      
6 Wojtkowski Michał Nur 7      
7 Podbielski Krystian Stary Lubotyń 6      
8 Najmoła Jan Ostrów Maz 1 5      
9 Zaręba Kacper Sulęcin Szlachecki 4      
10 Wojsz Dominik Stary Lubotyń 3      
11 Jakubik Kacper Prostyń 2      
12 Myślewski Michał Rząśnik Włościański 1      
13 Libuda Adrian Andrzejewo        
14 Dymek Jakub Nur        
15 Kucharek Jakub Kiełczew        
16 Suski Kamil Stary Lubotyń        
17 Mierzejewski Kacper Stary Lubotyń        
18 Brzózka Jan Małkinia 2        
19 Wiński Karol Stary Lubotyń        
20 Nowak Dominik Zaręby Kościelne      
21 Biernacki Jakub Zaręby Kościelne      
22 Pajewa Jan Małkinia 1        
23 Miazga Kamil Andrzejewo        
24 Jaroszewski Krystian Stary Lubotyń        
25 Żochowski Mateusz Nur        
26 Porucznik Filip Zaręby Kościelne      
27 Jakubik Łukasz  Prostyń        
28 Kietliński Karol Zaręby Kościelne      
29 Wrzosek Dominik Nur        
30 Zaremba Maciej Szulborze Wielkie      
31 Duda Arkadiusz Wąsewo        
32 Figoń Antonii Małkinia 2        
33 Wyszołmirski Michał Zaręby Kościelne      
34 Nienałtowski Adrian Andrzejewo        
35 Skrajny Norbert Zaręby Kościelne      
36 Wilk Dominik Szulborze Wielkie      
37 Biały Karol Andrzejewo        
38 Mieczkowski Karol Rząśnik Włościański      
39 Zaremba Krystian Andrzejewo        
40 Romanik Piotr Zaręby Kościelne      
41 Soporek Bartłomiej Rząśnik Włościański      
42 Rutkowski Mateusz Andrzejewo        
43 Tryfon Adam Małkinia 1        
44 Kowalczyk Piotr Wąsewo        
45 Krajza Dariusz Małkinia 1        
46 Winecki Kacper Szulborze Wielkie      
  Klasyfikacja drużynowa          
miejsce szkoła kl IV kl V kl VI suma  
1 SP 2 Małkinia Górna 8 11 21 40  
2 Stary Lubotyń 5 24 9 38  
3 Prostyń 9 16 10 35  
4 Zaręby Kościelne 23 0 11 34  
5 Nur 8 14 7 29  
6 SP 2 Ostrów Maz 11 0 10 21  
7 SP 1 Ostrów Maz 0 11 5 16  
8 Andrzejewo 12 2 0 14  
9 Sulęcin Szlachecki 0 0 4 4  
10 Kiełczew 2 0 0 2  
11 Rząśnik Włościański 0 0 1 1  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.