W kategorii dziewcząt - dzieci w trzech biegach wzięło udział 107 uczennic. Najliczniejszy bieg to dziewczęta rocznik 2005. Awansują pierwsze dwanaście dziewcząt z drugiego i trzeciego biegu. Oto jak przedstawia się klasyfikacja indywidualna. 

  Indywidualne biegi przełajowe - powiat ostrowski - 10 października 2017r
  dziewczęta 2007        
miejsce nazwisko i imię   szkoła pkt  
1 Rukat Paulina   Małkinia2 12  
2 Kosewska Ewelina   Stary Lubotyń 11  
3 Barszcz Oliwia   Małkinia 2 10  
4 Wojtkowska Wiktoria   Nur 9  
5 Kubat Antonina   Ostrów Maz.2 8  
6 Świerżewska Karolina Zaręby Kościelne 7  
7 Zyśk Michalina   Małkinia2 6  
8 Dąbrowska Oliwia    Kiełczew 5  
9 Grabowska Oliwia   Zaręby Kościelne 4  
10 Boratyńska Magdalena  Zaręby Kościelne 3  
11 Sołowińska Weronika Andrzejewo 2  
12 Maleszewska Karolina Prostyń 1  
13 Korycka Izabela    Nur    
14 Zadroga Julia   Wąsewo    
15 Brzozowska Natalia   Stary Lubotyń    
16 Jaszczurowska Paulina Małkinia  2    
17 Gawkowska Paulina   Stary Lubotyń    
18 Sierota Maja   Małkinia 2    
19 Kostrzewska Eryka   Stary Lubotyń    
20 Kasiak Natalia   Prostyń    
21 Wojtkowska Michalina Prostyń    
22 Zagroba Aleksandra   Andrzejewo    
23 Wasieńko Natalia   Prostyń    
24 Romanik Aleksandra   Brok    
25 Świerżyńska Aleksandra Zaręby Kościelne    
26 Kraszewska Kinga   Andrzejewo    
27 Rytel Małgorzata   Zaręby Kościelne    
28 Popławska Wiktoria   Zaręby Kościelne    
29 Borowa Oliwia   Brok    
30 Kaczmarczyk Wiktoria Stary Lubotyń    
31 Polińska Julia   Małkinia 2    
32 Bednarek Nina   Małkinia 2    
33 Grądzka Patrycja   Wąsewo    
34 Bazylak Paulina   Stary Lubotyń    
35 Gołębiowska Karolina Małkinia 1    
36 Tryfon Edyta    Małkinia 1    
  dziewczęta r.2006     pkt  
1 Sachmata Karolina   Stary Lubotyń 12  
2 Krysiak Natalia   Stary Lubotyń 11  
3 Barzyczak Maria    Małkinia 2 10  
4 Roguska Łucja   Małkinia 2 9  
5 Podbielska Patrycja   Stary Lubotyń 8  
6 Gniazdowska Anna   Stary Lubotyń 7  
7 Żulińska Dominika   Nur 6  
8 Wiśniewska Monika   Ostrów Maz 1 5  
9 Kiempista Patrycja   Andrzejewo 4  
10 Zyśk Wiktoria   Małkinia 2 3  
11 Kruszewska Zofia   Małkinia 2 2  
12 Jagiełło Gabriela   Małkinia 2 1  
13 Wójcik Małgorzata   Kiełczew    
14 Strzeszewska Oliwia   Stary Lubotyń    
15 Rostek Patrycja   Małkinia 1    
16 Szeczewicz Diana   Małkinia 1    
17 Podbielska Agata   Stary Lubotyń    
18 Grzymała Julia   Prostyń    
19 Rakowiecka Dominika Stary Lubotyń    
20 Gwardiak Oliwia   Nur    
21 Wileńska Martyna   Zaręby Kościelne    
22 Załuska Natalia   Andrzejewo    
23 Stasiak Kamila   Prostyń    
24 Góral Klaudia   Nur    
25 Garwolińska Natalia   Kiełczew    
26 Tryfon Patrycja   Małkinia 1    
  dziewczęta r. 2005     pkt  
1 Grabowska Wiktoria Zaręby Kościelne 12  
2 Skarżyńska Aleksandra Zaręby Kościelne 11  
3 Romanik Magdalena Brok 10  
4 Żulińska Natalia   Nur 9  
5 Leszczyńska Maria   Ostrów Maz 1 8  
6 Gumiężna Natalia   Zaręby Kościelne 7  
7 Świerżewska Magdalena Zaręby Kościelne 6  
8 Bazylak Daria   Stary Lubotyń 5  
9 Lipska Weronika   Nur 4  
10 Budna Gabriela   Wąsewo 3  
11 Łuniewska Daria   Nur 2  
12 Żołnicka Wiktoria   Nur 1  
13 Wójcik Oliwia   Małkinia 2    
14 Wyrobek Karolina   Małkinia 2    
15 Żochowska Wiktoria   Andrzejewo    
16 Sarnacka Ewelina   Andrzejewo    
17 Decyk Weronika   Prostyń    
18 Wyszyńska Maja   Zaręby Kościelne    
19 Jarząbek Julia   Zaręby Kościelne    
20 Ratyńska Oliwia   Małkinia 2    
21 Śliz Maja     Ostrów Maz 1    
22 Zaremba Natalia   Rząśnik Włościański  
23 Lewandowska Aleksandra Brok    
24 Romanik Julia   Zaręby Kościelne    
25 Kłusek Oliwia   Małkinia 2    
26 Budziszewska Julia   Małkinia 2    
27 Dębicka Aleksandra   Szulborze Wielkie    
28 Jakubik Kinga   Nur    
29 Gałązka Maria   Małkinia 2    
30 Konarzewska Ilona   Szulborze Wielkie    
31 Luberadzka Klaudia   Ostrów Maz 1    
32 Żochowska Zuzanna   Zaręby Kościelne    
33 Długoborska Martyna   Nur    
34 Niegowska Sylwia   Prostyń    
35 Świerżewska Paulina   Zaręby Kościelne    
36 Krajza Wiktoria   Małkinia 1    
37 Szymańska Magdalena Zaręby Kościelne    
38 Truszkowska Nikola   Szulborze Wielkie    
39 Fydrych Karolina   Prostyń    
40 Sklodowska Weronika Szulborze Wielkie    
41 Krysiak Julia   Stary Lubotyń    
42 Gałązka Weronika   Stary Lubotyń    
43 Koroś Wiktoria   Małkinia 2    
44 Grodzka Natalia   Szulborze Wielkie    
45 Tenderenda Martyna    Andrzejewo    
  Klasyfikacja drużynowa       
szkoła klasy IV klasy V klasy VI suma miejsce  
St. Lubotyń 11 38 5 54 1  
Małkinia 2 28 25 0 53 2  
Zaręby Kośc. 14 0 36 50 3  
Nur 9 6 16 31 4  
Ostrów Maz 1 0 5 8 13 5  
Brok 0 0 10 10 6  
Ostrów Maz 2 8 0 0 8 7  
Andrzejewo 2 4 0 6 8  
Kiełczew 5 0 0 5 9  
Wąsewo 0 0 3 3 9  
Prostyń 1 0 0 1 10  
pozostałe zespoły        udział  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.