W Biegach o Puchar Starosty Ostrowskiego najliczniejszym biegiem był bieg chłopców w kategorii młodzież czyli prawo startu mieli chłopcy z klas VII oraz II i III szkół gimnazlajnych. Drużynę stanowiła szóstka wpisana na listy startowe i ich miejsca zsumowane, dające najmniejszy wynik, ustaliły kolejność. Przedstawiam klasyfikację indywidualną oraz awanse do zawodów międzypowiatowych oraz klasyfikację drużynową startujących szóstek: 

  Indywidualne biegi przełajowe - 10.X.2017 klasyfikacja indywidualna   
  Chłopcy - r. 2002 i mł.         
miejsce nazwisko i imię  rocznik szkoła awans  
1 Lichwiarz Dawid 2002 Ostrów M.3 awans  
2 Olszewski Szymon 2002 Andrzejewo awans  
3 Stefańczyk Jakub 2004 Ostrów M.2 awans  
4 Sadowski Krystian 2003 Małkinia2 awans  
5 Kępisty Norbert 2003 Andrzejewo awans  
6 Czyżewski Jacek 2002 Stary Lubotyń awans  
7 Laskowski Klaudiusz 2002 Stary Lubotyń awans  
8 Lendzioszek Marcin 2002 Stary Lubotyń awans  
9 Falkowski Jakub 2004 Ostrów M.1 awans  
10 Cymerman Łukasz  2002 Andrzejewo awans  
11 Nowak Cezary 2002 Zaręby Kościelne awans  
12 Rudziński Marcin 2002 Andrzejewo awans  
13 Piotrak Maciej 2003 Ostrów M.1 awans  
14 Niemira Krzysztof  2002 Nur awans  
15 Kossewski Kacper 2003 Stary Lubotyń awans  
16 Kazimierczuk Mateusz 2003 Andrzejewo awans  
17 Fydrych Mateusz 2003 Małkinia2 awans  
18 Łoniewski Dariusz 2002 Wąsewo awans  
19 Kobiałka Szymon 2003 Stary Lubotyń awans  
20 Grzeszczuk Sebastian 2002 Zaręby Kościelne awans  
21 Zębrowski Mateusz 2003 Prostyń    
22 Staniaszek Kacper 2002 Zaręby Kościelne awans  
23 Lubiejewski Bartosz 2003 Stary Lubotyń awans  
24 Olszewski Dawid 2002 Wąsewo    
25 Szabłowski Przemysław 2002 Wąsewo    
26 Kempisty Daniel 2002 Zaręby Kościelne    
27 Wolert Maciej 2004 Małkinia2 awans  
28 Plotczyk Sebastian 2003 Andrzejewo awans  
29 Skarżyński Paweł 2002 Nur    
30 Ogrodnik Rafał 2003 Stary Lubotyń awans  
31 Oderkiewicz Dawid 2002 Nur    
32 Macioch Szymon 2003 Brok awans  
33 Leszczyński Mikołaj 2003 Ostrów M.1    
34 Szymanik Jakub 2002 Prostyń    
35 Rybakiewicz Jakub 2004 Brok awans  
36 Sutkowski Jakub 2003 Andrzejewo    
37 Kuśpiel Bartłomiej  2003 Zaręby Kościelne    
38 Podrażka Jakub 2002 Wąsewo    
39 Tryniszewski Dawid 2002 Nur    
40 Zaorski Jakub 2004 Stary Lubotyń awans  
41 Rejenko Jakub 2002 Wąsewo    
42 Duchnowski Kamil 2002 Stary Lubotyń    
43 Walendziak Dominik 2003 Andrzejewo    
44 Iwanowski Jakub 2003 Małkinia2    
45 Ogonowski Wojciech 2002 Małkinia2    
46 Kaczorowski Bartek 2003 Andrzejewo    
47 Janiszewski Mateusz 2002 Zaręby Kościelne    
48 Chicheł Patryk 2003 Nur    
49 Wareszczuk Maciej  2002 Ostrów M.1    
50 Derbich Mateusz 2002 Małkinia2    
51 Popławski Piotr 2003 Nur    
52 Rutkowski Bartosz 2002 Zaręby Kościelne    
53 Liszewski Mateusz 2002 Małkinia2    
54 Krawczyński Adrian 2002 Nur    
55 Tymiński Maciej  2004 Andrzejewo awans  
56 Jarząbek Maciej 2004 Małkinia2 awans  
57 Kubat Michał  2004 Rząśnik Włościański awans  
58 Kraszewski Marcin 2004 Małkinia2 awans  
59 Polak Krzysztof 2004 Andrzejewo awans  
60 Składanowski Bartosz 2004 Małkinia2 awans  
61 Tymiński Dawid 2002 Małkinia2    
62 Dawidczyk Janusz 2003 Małkinia2    
63 Świerżewski Dominik 2003 Zaręby Kościelne    
64 Wilk Arkadiusz 2002 Andrzejewo    
65 Stasiak Sebastian 2003 Prostyń    
66 Smoliński Adam 2002 Ostrów M. 1    
67 Piwko Bartłomiej 2002 Nur    
68 Wrotkowski Marcin 2004 Kiełczew awans  
69 Kaczmarczyk Paweł 2004 Wąsewo    
70 Konopka Patryk 2004 Wąsewo    
71 Wojtkowski Tomasz 2004 Nur    
72 Pawłowski Adrian 2003 Małkinia2    
73 Czaplicki Rafał 2004 Sulęcin Szlachecki  
74 Żebrowski Eryk 2002 Nur    
75 Kalbarczyk Jakub 2003 Małkinia2    
76 Sisiński Eryk 2003 Prostyń    
77 Mielańczuk Piotr 2003 Nur    
78 Wasieńko Bartosz 2003 Prostyń    
79 Plociennicki Grzegorz 2003 Małkinia2    
80 Jadczak Daniel 2004 Małkinia2    
81 Rukat Stanisław  2003 Małkinia2    
82 Karamuz Rafał 2002 Wąsewo    
83 Sobotka Mateusz 2002 Prostyń    
84 Borowy Jan 2003 Małkinia2    
85 Bordziak Aron 2004 Małkinia2    
86 Białobrzeski Paweł 2004 Małkinia2    
87 Gańko Dawid 2004 Małkinia2    
88 Gawkowski Mateusz 2004 Stary Lubotyń    
89 Kryszpin Tomasz 2003 Ostrów M. 1    
90 Kich Mateusz 2002 Ostrów M. 1    
91 Malicki Adam 2004 Stary Lubotyń    
92 Przesmycki Janek 2004 Małkinia2    
93 Wagner Szymon 2005 Stary Lubotyń    
94 Tyszka Damian 2003 Małkinia2    
95 Przywoźny Kamil 2004 Brok    
96 Abramczyk Kacper  2004 Brok    
  Kolejność drużyn sześcioosobowych w Biegu o Puchar Starosty Ostrowskiego
1 Gimnazjum w Lubotyniu   101 pkt    
2 SP Andrzejewo   122 pkt    
3 SP Zaręby Kościelne   179 pkt    
4 SP 2 Małkinia Górna   188 pkt    
5 SP Nur     214 pkt    
6 SP Wąsewo   229 pkt    
7 SP 1 Ostrów Maz   263 pkt    
8 SP Prostyń   361 pkt    
9 SP Stary Lubotyń    364 pkt    

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.