Wyniki dziewcząt w kategorii juniorka młodsza i młodziczka : 

 

  LA - 11 maja 2018r              
  Dziewczęta - młodziczka r.2003/2004          
100m                  
miejsce nazwisko i imię   szkoła rezultat finał pkt do rywalizacji  
1 Domanowska Dominika Małkinia 2 14,44 14,16 7    
2 Więcławik Sylwia   Jasienica 15,31 15,28 5    
3 Kempisty Klaudia   Andrzejewo 15,5 15,62 4    
4 Brzostek Dominika   St. Lubotyń 15,84 15,83 3    
5 Kulesza Maja   Brok 16,45   2    
6 Sarnacka Natalia   Andrzejewo 16,65   1    
7 Wiśniewska Sylwia   Nur 17,49   1    
300m                  
1 Pamrów Katarzyna   Jasienica 50,18   7    
2 Telachowska Wiktoria Jasienica 51,01   5    
3 Kosewska Faustyna   St. Lubotyń 52,2   4    
4 Rytel Gabirela   Małkinia 2 52,99   3    
5 Załuska Krystyna   Andrzejewo 53,61   2    
6 Majewska Natalia   Małkinia 2 54,25   1    
7 Żochowska Wiktoria   Andrzejewo 56,49   1    
8 Rutkowska Martyna   Nur 56,78   1    
9 Czarnecka Marta   Wąsewo 57,51   1    
10 Rukat Klaudia   Małkinia 2 58,31   1    
11 Łuniewska Joanna   Nur 58,86   1    
12 Wróblewska Amelia   St. Lubotyń 100,1   1    
600m                  
1 Krawczyńska Martyna Nur 01:51,4   7    
2 Michalik Dominika   Andrzejewo 02:00,1   5    
3 Dawidczyk Małgorzata Małkinia 2 02:03,6   4    
4 Szymańska Magdalena Wąsewo 02:06,6   3    
5 Racińska Ola   Nur 02:10,5   2    
6 Dmochowska Anna   Andrzejewo 02:13,3   1    
7 Tyl Gabriela   Andrzejewo 02:16,5   1    
8 Sierota Aneta   Nur 02:18,3   1    
9 Budna Gabriela   Wąsewo 02:18,8   1    
10 Bazylak Kinga   St. Lubotyń 02:27,8   1    
skok w dal                  
1 Dąbrowska Natalia   Ostrów M.1   4,48 7    
2 Rolek Maja   Ostrów M.1   4,42 5    
3 Krasuska Kornelia   Jasienica   4,21 4    
4 Wojtkowska Sylwia   Nur   4,2 3    
5 Żochowska Kinga   Ostrów M.1   4,02 2    
6 Wilk Paulina   Andrzejewo   3,88 1    
7 Rukat Magdalena   Małkinia 2   3,79 1    
8 Stańczyk Dominika   Nur   3,67 1    
9 Kraszewska Natalia   Andrzejewo   3,28 1    
kula 3kg                  
1 Sudak Natalia   Andrzejewo   9,37 7    
2 Jakubik Izabela   Nur   7,85 5    
3 Ferenc Gabriela   Małkinia 2   7,41 4    
4 Tułowiecka Wiktoria   Andrzejewo   7,18 3    
5 Werner Sandra   Małkinia 2   6,7 2    
4x100                  
1       Jasienica 58:93   15    
2       Andrzejewo 01:01,6   12    
3       Nur 01:02,6   9    
4       Małkinia 2 01:04,4   7    
  Dziewczęta - juniorka młodsza r.2002           
100m                 finał
1 Kruszewska Zuzanna Małkinia 2   13,96 7   13,9
2 Zając Roksana   Ostrów 1   14,78 5   14,65
3 Borek Ewelina   Nur   15,22 4   14,81
4 Niedzielska Ewelina   Jasienica   15,61 3   15,24
5 Sobieska Wiktoria   Andrzejewo   16,15 2    
6 Salkowska Daria   Andrzejewo   16,71 1    
200m       Jasienica          
1 Ziemak Wiktoria   Jasienica   34,18 7    
2 Godlewska Maria    Małkinia 2   34,33 5    
3 Prażmo Martyna   Nur   37,4 4    
400m                  
1 Majewska Julia   Małkinia 2 01:12,8   7    
2 Dłuska Edyta   Andrzejewo 01:14,4   5    
3 Baczewska Magda   Małkinia 2 01:17,1   4    
800m                  
1 Lendzioszek Sylwia   Ostrów M. 1 02:57,4   7    
2 Budziszewska Karolina Małkinia 2 03:01,3   5    
3 Malinowska Anna   Andrzejewo 03:10,9   4    
4 Suchcicka Maria   Małkinia 2 03:19,6   3    
5 Oczechowska Ola   Andrzejewo 03:24,8   2    
skok w dal                  
1 Godlewska Anita   Jasienica   4,54 7    
2 Brzostek Wiktoria   Brok   4,27 5    
3 Kędzierska Aniela   Jasienica   4,15 4    
4 Wojtkowska Małgorzata Nur   4,05 3    
5 Dzierka     Andrzejewo   4 2    
6 Kamont Kamila   Nur   3,62 1    
7 Krystosiak Zuzanna   Nur   3,56 1    
8 Szulborska   Andrzejewo   3,35 1    
Kula 4kg                  
1 Krystosik Kinga   Ostrów M.1   8,14 7    
2 Piwońska Anna   Andrzejewo   7,85 5    
3 Kubat Anna   Wąsewo   7,56 4    
4 Rostkowska Aleksandra Małkinia 2   7,2 3    
5 Jakubik Justyna   Nur   6,76 2    
6 Sierota Natalia   Nur   5,99 1    
4x100                  
1       Małkinia 2 01:00,1   15    
2       Jasienica 01:01,1   12    
3       Andrzejewo 01:03,0   9    
4       Nur 01:05,0   7    
olimpijska                  
1       Nur 05:13,1   15    
2       Małkinia 2 05:16,1   12    
3       Andrzejewo 05:17,3   9    
                   
Suma punktów konkurencji dziewcząt - młodziczka          
Szkoła 100 300 600 kula skok 4x100 suma    
Andrzejewo 4+1 2+1 5+1+1 7+3 1+1 12 39    
Jasienica 5 7+5     4 15 36    
Nur 1 1+1 7+2+1 5 3+1 9 31    
Małkinia 2 7 3+1+1 4 4+2 1 7 30    
Ostrów M 1         7+5+2   14    
Stary Lubotyń 3 4+1 1       9    
Wąsewo   1 3+1       5    
Brok  2           2    
Suma punktów konkurencji dziewcząt - juniorka młodsza          
szkoła 100 200 400 800 kula skok 4x100 olimpijska suma
Małkinia 2 7 5 7+4 5+3 3   15 12 61
Andrzejewo 2+1   5 4+2 5 2+1 9 9 40
Nur 4 4     2+1 3+1+1 7 15 38
Jasienica 3 7       7+4 12   33
Ostrów M1 5     7 7       19
Brok            5     5
Wąsewo         4       4
Klasyfikacja lekkiej atletyki - DZIEWCZĘTA            
szkoła młodziczka juniorka suma miejsce          
Małkinia 2 30 61 91 1          
Andrzejewo 39 40 79 2          
Jasienica 33 36 69 3          
Nur 31 38 69 3          
Ostrów M1 14 19 33 5          
St.Lubotyń   9 9 6          
Wąsewo 5 4 9 6          
Brok  2 5 7 8          

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.