Wyniki rywalizacji chłopców - kategoria młodzik : 

  LA - 11 maja 2018r          
  Chłopcy - MŁODZIK 2003/2004      
100M              
miejsce nazwisko i imię    szkoła rezultat finał pkt do rywalizacji
1 Kossewski kacper   Lubotyń 12,76 12,96 7
3 Przesmycki Jan   Małkinia 2 12,79 13,5 4
2 Robakiewicz jakub   Brok 12,83 13,01 5
4 Jarząbek Maciej   Małkinia 2 13 13,71 3
5 Lubiejewski Bartosz   Lubotyń 13,03   2
6 Pryczyński Kamil   Andrzejewo 13,11   1
7 Staniaszek Mateusz   Jasienica 13,17   1
8 Walendziak Dominik   Andrzejewo 13,28   1
9 Ogrodnik Rafał   Stary Lubotyń 13,4   1
10 Falkowski Jakub   Ostrów M1 13,46   1
11 Sułecki Aleksander   Nur 13,59   1
12 Ryszewski Karol   Ostrów M1 13,6   1
13 Litwa Grzegorz   Jasienica 13,98   1
14 Głębocki Hubert   Ostrów M1 14,06   1
15 Gąsiewski Filip   Małkinia 1 14,06   1
16 Żochowski Przemysław Andrzejewo 14,18   1
17 Gawkowski Mateusz   Stary Lubotyń 14,33   1
18 Grala Karol   Nur 14,89   1
300m              
1 Fydrych Mateusz   Małkinia 2 40,78   7
2 Płotczyk Sebastian   Andrzejewo 42,21   5
3 Płociennicki Grzegorz Małkinia 2 44,25   4
4 Kaczorowski Bartosz   Andrzejewo 45,09   3
5 Leszczyński Mikołaj   Ostrów M 1 45,29   2
6 Sikora Adrian   Wąsewo 46,94   1
7 Betlejewski Jakub   Ostrów M 1 47,34   1
8 Dmochowski Mateusz Nur 47,72   1
9 Podbielski Maciej   Stary Lubotyń 47,81   1
10 Kochański Jan   Małkinia 1 48,04   1
11 Kotomski Krystian   Andrzejewo 48,81   1
12 Kucharczyk Szymon   Ostrów M 1 50,03   1
13 Turowski Dominik   Brok 50,21   1
14 Zaorski Jakub   Stary Lubotyń 52,08   1
15 Lipski Arkadiusz   Nur 53,12   1
1000m              
1 Kępisty Norbert   Andrzejewo   03:07,8 7
2 Macioch Szymon   Brok   03:12,9 5
3 Sadowski Krystian   Małkinia 2   03:15,9 4
4 Chicheł Patryk   Nur   03:22,1 3
5 Kobiałka Szymon   Stary Lubotyń   03:23,4 2
6 Kazimierczuk Mateusz Andrzejewo   03:28,2 1
7 Sutkowski Jakub   Andrzejewo   03:34,5 1
8 Jadczak Daniel   Małkinia 2   03:43,0 1
skok w dal              
1 Popławski Piotr   Nur 5,28   7
2 Zadroga Kacper   Wąsewo 5,01   5
3 Dziarski Paweł   Wąsewo 4,92   4
4 Zalewski Kamil   Jasienica 4,55   3
5 Ogrodnik Jarosław   Andrzejewo 4,47   2
6 Konopka Patryk   Wąsewo 4,32   1
7 Składanowski Bartosz Małkinia 2 4,24   1
8 Kaczmarek Stanisław  Małkinia 2 4,16   1
9 Dębek Mateusz   Jasienica 3,93   1
kula 4kg              
1 Tymiński Patryk   Małkinia 2 10,21   7
2 Oleksiewicz Kacper   Brok 9,86   5
3 Tymiński Mateusz   Nur 9,4   4
4 Bordziak Aron   Małkinia 2 8,97   3
5 Adamski Patryk    Wąsewo 8,77   2
6 Zawistowski Tomasz   Andrzejewo 8,68   1
7 Słowicki Sebastian   Nur 8,58   1
4x100              
1       Małkinia 2 52,06   15
2       Andrzejewo 52,3   12
3       Jasienica 53,49   9
4       Nur 01:00,4   7
5       Stary Lubotyń 01:00,5   5
               
Suma punktów w kategorii chłopcy - młodzik       
szkoła  100 300 1000 skok kula 4x100 suma
Małkinia 2 4+3 7+4 4+1 1+1 7+3 15 50
Andrzejewo 1+1+1 5+3+1 7+1+1 2 1 12 36
Nur 1+1 1+1 1 7 4+1 7 24
Brok 5 1 5   5   16
Jasienica 1+1     3+1   9 15
Wąsewo   1   5+4+1 2   13
Stary Lubotyń 1+1 1+1 2     5 11
Lubotyń 7+2           9
Ostrów M1 1+1+1 2+1+1         7
Małkinia 1 1 1         2

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.