W dniu dzisiejszym na obiekatch MOSiR w Ostrowi Maz. odbyły się zawody w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców młodzieży szkolnej w rocznikach 2002-2004. Program zawodów nie różnił się od lat ubiegłych. W imprezie wzięło udział 8 zespołów szkolnych dziewcząt i 10 chłopców. W sumie stanowili oni ponad 180 uczestników (około 74 dziewcząt i 106 chłopców). 

Wyniki dziewcząt i młodzika znajdują się poniżej. Natomiast tak przedstawiają się wynikijuniora młodszego:

  Chłopcy - junior młodszy r.2002               
100m           finał        
1 Sutkowski Kacper   Andrzejewo 12,77 12,7 7      
2 Borowy Przemysław   Małkinia 1 12,81 12,81 5      
3 Lipski Patryk   Nur 13,27 13,4 4      
4 Tymiński dawid   Małkinia2 13,44 13,72 3      
5 Więcławik Dawid   Jasienica 13,62   2      
6 Brzeziński Mateusz   Nur 13,71   1      
7 Bartnik Wojciech   Ostrów M1 13,91   1      
8 Wajszczyk Dawid   Andrzejewo 13,92   1      
9 Maliszewski Michał   Małkinia 1 14,31   1      
200m                    
1 Liszewski Mateusz   Małkinia 2 27,11   7      
2 Bogucki Bartek   Andrzejewo 27,87   5      
3 Pamrów Kacper   Małkinia 2 28   4      
4 Kraszewski Adrian   Andrzejewo 28,07   3      
5 Smoliński Adam   Ostrów M1 30,04   2      
400m                    
1 Olszewski Szymon   Andrzejewo   01:01,6 7      
2 Niemira Kszysztof   Nur   01:03,2 5      
3 Lendzioszek Marcin   Lubotyń   01:04,8 4      
4 Wachowski Sebastian Małkinia 2   01:06,2 3      
800m                    
1 Czyżewski Jacek   Lubotyń   02:30,4 7      
2 Laskowski Klaudiusz   Lubotyń   02:31,7 5      
3 Biały Arek     Andrzejewo   02:32,1 4      
4 Rudziński Marcin   Andrzejewo   02:32,8 3      
5 Derbich Mateusz   Małkinia 2   02:50,2 2      
1500m                    
1 Wilk Klaudiusz   Andrzejewo   05:19,8 7      
2 Krajewski Paweł   Andrzejewo   05:20,4 5      
3 Ogonowski Wojciech   Małkinia 2   05:56,1 4      
4 Białobrzeski Paweł   Małkinia 2   06:35,6 3      
skok w dal                  
1 Niedobylski Michał   Małkinia 1 5,68   7      
2 Okalewski Hubert   Brok 5,43   5      
3 Łoniewski Dariusz   Wąsewo 5,37   4      
4 Piórkowski Jakub   Ostrów M 1 5,35   3      
5 Oczechowski Szymon Jasienica 5,27   2      
6 Muszyński Mikołaj   Lubotyń 5,11   1      
7 Stefański Hubert   Andrzejewo 5,02   1      
8 Piwko Bartłomiej   Nur 4,96   1      
9 Olszewski Dawid   Wąsewo 4,93   1      
10 Tryniszewski Dawid   Nur 4,88   1      
11 Szabłowski Przemysław Wąsewo 4,68   1      
12 Malec rafał   Małkinia 1 4,54   1      
13 Oderkiewicz Dawid   Nur 4,44   1      
14 Sudak Łukasz   Jasienica x          
kula 5kg                    
1 Krawczyk Klaudiusz   Brok 11,49   7      
2 Kowalewski Dawid   Jasienica 11   5      
3 Kulesza Rafał   Lubotyń 10,72   4      
4 Kalinowski Tomasz   Andrzejewo 9,79   3      
5 Staręga Jakub   Wąsewo 9,6   2      
6 Sapiecha Piotr   Małkinia 2 9,34   1      
7 Dmochowski Jakub   Małkinia 2 8,81   1      
8 Dąbrowski Sebastian   Nur 7,95   1      
4x100                    
1       Wąsewo 51,82   15      
2       Małkinia 1 52,93   12      
3       Małkinia 2 53,01   9      
4       Jasienica 53,59   7      
5       Andrzejewo 57,01   5      
olimpijska                    
1       Andrzejewo 04:21,5   15      
2       Malkinia2 04:27,4   12      
3       Nur 04:30,1   9      
  Suma punktów konkurencji chłopców - junior młodszy          
szkoła 100 200 400 800 skok 1500 kula 4x100 olimpijska suma
Andrzejewo 7+1 5+3 7 4+3 1 7+5 3 5 15 66
Małkinia 2 3 7+4 3 2   4+3 1+1 9 12 49
Małkinia 1 5+1       7+1     12   26
Nur 4+1   5   1+1+1   1   9 23
Wąsewo         4+1+1   2 15   23
Lubotyń     4 7+5 1   4     21
Jasienica 2       2   5 7   16
Brok         5   7     12
Ostrów M 1 1 2     3         6
  Klasyfikacja LEKKIEJ ATLETYKI - CHŁOPCY             
szkoła młodzik junior suma miejsce             
Andrzejewo 36 66 102 1            
Małkinia 2 50 49 99 2            
Nur 24 23 47 3            
Wąsewo 13 23 36 4            
Jasienica 15 16 31 5            
Lubotyń 9 21 30 6            
Brok 16 12 28 7            
Małkinia 1 2 26 28 7            
Ostrów M 1 7 6 13 9            
St.Lubotyń 11   11 10            

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.