Zbliżamy się do końca naszej rywalizacji. Przed nami jeszcze rozstrzygające zawody lekkoatletyczne w Kadzidle (29 maja) z tytułu awansów oraz zawody powiatowe w ringo. Oto jak wg mojej wiedzy, wygląda klasyfikacja czyli suma punktów za 10 punktowo najkorzystniejszych dyscyplin. Bardzo proszę o poprawki na meila. Roześlę Państwu również na meila Exela z podsumowaniem, bo technicznie jest dość ciężko go przeczytać. 

Rywalizacja XX PIMSz - dzieci 

  mpn dz mpn chł bp dz bp chł szt dz szt chł hal dz hal chł mpr dz mpr chł mkosz dz mkosz chł ts dz ts chł uni dz uni chł mps dz mps chł 4-b dz 4-b chł ringo suma miejsce
Andrzejewo     5 5 20 15   7             20 25           97 (7)  
międzypowiat                                              
Brok 25 5 15       20 7                           72 (5)  
                                               
Kiełczew 20   5 5     25           40 25               120 (6)  
                                               
Lubotyń   5 50 40 25 50   10 30 30 25 30     40 40 25 25 30 30   426 (10) IV
      10    15                   25               
Małkinia 1                                              
                                               
Małkinia 2 40 20 40 50 40 40 15 40 40 25 40 40     15   15 30 40 40   474(10) II
      10  20 20                          25  5      
Nagoszewo                         25 20               45 (2)  
                                               
Nur 15 25 25 20 30 5 30 25     20 20 20 30 30 30 50 40       324(10) V
       12                                      
Ostrów M. 1   15   20      20                               68(4)  
       4  4                                      
Ostrów M. 2 50   5 15                         20         120 (4)  
  30                                            
Ostrów M. 3   40           20       25                   85 (3)  
                                               
Prostyń   50 5 30 15 30   30 25 40     30 40     40 50 25    50   449 (10) III
    25    4                                30      
Rząśnik       5                                   5  
                                               
Sulęcin        5                                   5  
                                               
Szulborze                  10                         10  
                                               
Wąsewo     5                               20 20   5  
                                               
Zaręby K. 30 30       30       25 50 25 40 15 50 50 50 50     25 15 30 20 50 25   664 (10) I
       18+6        2   40+5       40         20           40            25             40        
Stara Ruskołęka                             20           20  

Rywalizacja XX PIMSz - młodzież 

  pn dz pn chł p.star dz p.star.chł sztaf dz sztaf chł hal dz hal chł pr dz pr chł ts dz ts chł kosz dz kosz chł uni dz uni chł ps dz ps chł LA dz LA chł ringo suma   
Andrzejewo 40 25 30 30 30 50 30 10   25         30 40     40 50   414 (10) II
międzypowiat    10  14 15 5                                  
Brok 20 20 7       15 20     10 20 20   15 30     5 5   177 (10)  
 międzypowiat                                              
Lubotyń 20 20 10 40     10 15         15 20     30 50 15     239 (10) VI
międzypowiat         4                                      
Małkinia 1                     7 10         25     5   42 (3)  
międzypowiat                                               
Małkinia 2   25 25 20 50 25   40 50 40   7   20 20 20 20 40 50 40   459 (10) I
międzypowiat       4  4 20           50+25                             
Ostrów M. 1   20   7   30 10 10     20 7 30 25     50 25 20 5   260 (10) V
międzypowiat                                  20            
Ostrów M. 2                                 25         25 (1)  
 międzypowiat                                              
Ostrów M. 3 25 50         25           40 40               210 (5)  
międzypowiat    30                                          
Jasienica             15           50 50     25   30 20   190 (6)  
międzypowiat                                               
Nagoszewo                     25 40                   65 (2)  
międzypowiat                                               
Nur 50 25 40 15 40 20 40 15   30 30 25 20 20 25 25 40 20 25 30   404(10) III
międzypowiat  30    24  2 0                                    
Prostyń 30   7 7     25 7 40 20 15 30                   181 (9)  
międzypowiat                                               
Zaręby Koś 20 40 20 25 25 40 20 30 30 50     25 30 40 15 20 15       333 (10) IV
 międzypowiat       5                 15                 
Wąsewo 20 30 15 10   15         40 15         20 30 5 25   220(10)  
międzypowiat                                               
Komorowo   20   2                                   22 (1)  
międzypowiat                                               
SP S.Lubot       7       7                     15 5   34 (4)  
międzypowiat                                               
SP 4 Ostrów M.   2 4                                   6 (2)  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.