W XX Biegu o Puchar Starosty Ostrowskiego w trzecim biegu czyli dziewczęta młodzież (VII i VIII kl. SP oraz III Gimnazjum) udział wzięło 91 biegaczek. Poniżej przedstawiam klasyfikację indywidualną oraz uzyskane awanse do zawodów międzypowiatowych w Indywidualnych biegach przełajowych, które odbędą się na wiosnę 2019r. 

  XX Bieg o Puchar Starosty Ostrowskiego - 9.X.2018   dziewczęta kat.MŁODZIEŻ
miejsce nazwisko   imię szkoła  rocznik      
1 Krawczyńska  Martyna Nur 2004 awans    
2 Grabowska Wiktoria Zaręby Kościelne 2005 awans    
3 Skarżyńska  Aleksandra Zaręby Kościelne 2005 awans    
4 Lipska   Weronika Nur 2005 awans    
5 Kochańska  Julia Glina 2004 awans    
6 Szczepańska Justyna Zaręby Kościelne 2004 awans    
7 Szymańska Magdalena Wąsewo 2004 awans    
8 Dawidczyk  Małgorzata Małkinia 2 2004 awans    
9 Modzelewska  Julia Ostrów Maz.1 2003 awans    
10 Świerżewska  Magdalena Zaręby Kościelne 2005 awans    
11 Stelmach   Kinga Stary Lubotyń 2005 awans    
12 Bazylak   Daria Stary Lubotyń 2005 awans    
13 Oniśk   Oliwia Prostyń 2004 awans    
14 Koroś   Wiktoria Małkinia 2 2005 awans    
15 Ogonowska Julia Brok 2005 awans    
16 Michalik   Dominika Andrzejewo 2003 awans    
17 Leszczyńska  Maria Ostrów Maz.1 2005 awans    
18 Stańczuk   Dominika Nur 2004 awans    
19 Romanik   Magdalena Brok 2005 awans    
20 Dmochowska Anna Andrzejewo 2003 awans    
21 Łuniewska Daria Nur 2005 awans    
22 Kraszewska Natalia Andrzejewo 2004 awans    
23 Sierota   Aneta Nur 2004 awans    
24 Romanik    Julia Zaręby Kościelne 2005 awans    
25 Kiempisty   Klaudia Andrzejewo 2003 awans    
26 Bazylak   Kinga Stary Lubotyń 2004 awans    
27 Chełstowska Julia G.Stary Lubotyń 2003 awans    
28 Jarząbek   Julia Zaręby Kościelne 2005      
29 Kosewska Faustyna Stary Lubotyń 2004 awans    
30 Kulesza   Martyna Zaręby Kościelne 2003 awans    
31 Jankowska  Kinga Stary Lubotyń 2005      
32 Wójcik   Maja Małkinia 2 2005      
33 Wyszyńska Maja Zaręby Kościelne 2004 awans    
34 Bazylak   Klaudia Stary Lubotyń 2005      
35 Wileńska    Kamila Zaręby Kościelne 2004      
36 Szulborska Katarzyna Zaręby Kościelne 2004      
37 Tyl   Gabriela Andrzejewo 2003 awans    
38 Świerżewska  Paulina Zaręby Kościelne 2005      
39 Łuniewska  Joanna Nur 2004      
40 Dawidowska Weronika Prostyń 2004      
41 Załuska   Krystyna Andrzejewo 2003 awans    
42 Rytel   Gabriela Małkinia 2 2003 awans    
43 Racińska   Aleksandra Nur 2003 awans    
44 Tomaszewska Aleksandra G.Stary Lubotyń 2003 awans    
45 Kacprzycka Paulina Małkinia1 2004      
46 Wierzejewska Elwira Ostrów Maz.4 2004      
47 Długoborska Martyna Nur 2005      
48 Dmochowska Aleksandra Prostyń 2003 awans    
49 Czarnecka Marta Wąsewo 2004      
50 Duchnowska Julia G.Stary Lubotyń 2004      
51 Wujek    Klaudia Prostyń 2003      
52 Murawska   Milena Nur 2003      
53 Jakubik   Kinga Nur 2005      
54 Wróblewska Amelia Stary Lubotyń 2004      
55 Legacka   Aleksandra G.Stary Lubotyń 2003      
56 Kryspin   Natalia Wąsewo 2003      
57 Melnyk   Olha Małkinia 2 2003      
58 Werner   Sandra Małkinia 2 2003      
59 Sarnacka   Natalia Andrzejewo 2004      
60 Fydrych    Karolina Prostyń 2005      
61 Kołodziejczyk Aleksandra Wąsewo 2005      
62 Grabińska   Urszula Stary Lubotyń 2004      
63 Kulesza   Martyna Stary Lubotyń 2004      
64 Dębek   Karolina Andrzejewo 2003      
65 Wyrobek   Karolina Małkinia 2 2005      
66 Piotrak    Julia Małkinia 2 2003      
67 Brzostek   Dominika Stary Lubotyń 2004      
68 Zakrzewska Oliwia Małkinia 2 2004      
69 Budna   Gabriela Wąsewo 2005      
70 Perzan   Zofia Małkinia 2 2005      
71 Lewandowska Aleksandra Brok 2005      
72 Krysiak   Julia Stary Lubotyń 2005      
73 Olszewska Natalia Brok 2005      
74 Piędziak   Andżelika Rząśnik Wł. 2004      
75 Pierzchanowska Andżelika Gilna 2005      
76 Sienicka    Wiktoria Małkinia 2 2005      
77 Zyśk   Julia Małkinia 1 2003      
78 Prusik   Paulina Wąsewo 2004      
79 Rakowiecka Martyna Stary Lubotyń 2004      
80 Podbielska Ewa Stary Lubotyń 2005      
81 Kłusek   Oliwia Małkinia 2 2005      
82 Wróblewska Dominika G.Stary Lubotyń 2003      
83 Rukat   Magdalena Małkinia 2 2004      
84 Królik   Patrycja Prostyń 2003      
85 Muszyńska Julia G.Stary Lubotyń 2004      
86 Gałązka   Maria Małkinia 2 2004      
87 Truchel   Klaudia Andrzejewo 2003      
88 Gałązka   Aleksandra Brok 2005      
89 Leonik   Kinga Brok 2005      
90 Kuziak   Patrycja Małkinia 2 2004      
91 Gołębiewska Maria Brok 2005      

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.