Klasyfikacja chłopców wraz z zaznaczonym awansem do zawodów międzypowiatowych w indywidualnych biegach przełajowych (wiosna 2019r). Na starcie czwartego biegu stanęło 108 chłopców w roczniku 2003, 2004 i 2005. 

  XX Bieg o Puchar Starosty Ostrowskiego - 9.10.2018  Kategoria MŁODZIEŻ - chłopcy
miejsce nazwisko   imię   szkoła rocznik awans  
1 Kępisty   Norbert   Andrzejewo 2003 awans  
2 Rybakiewicz  Jakub   Brok 2004 awans  
3 Fydrych    Mateusz   Małkinia 2 2003 awans  
4 Nowak    Kacper   Zaręby Kościelne 2003 awans  
5 Macioch    Szymon   Brok 2003 awans  
6 Sadowski   Krystian   Małkinia 2 2003 awans  
7 Płociennicki Grzegorz   Małkinia 2 2003 awans  
8 Kobiałka    Szymon   Stary Lubotyń 2003 awans  
9 Rostkowski Dawid   Małkinia 2 2005 awans  
10 Michałowski Łukasz   Zaręby Kościelne 2003 awans  
11 Han   Damian   Zaręby Kościelne 2003 awans  
12 Iwanowski   Jakub   Małkinia 2 2003 awans  
13 Falkowski   Jakub   Ostrów Maz 1 2004 awans  
14 Ogrodnik   Rafał   Stary Lubotyń 2003 awans  
15 Zadroga   Kacper   Wąsewo 2003 awans  
16 Płotczyk   Sebastian   Andrzejewo 2003    
17 Leszczynski Mikołaj   Ostrów Maz 1 2003    
18 Kuśpiel   Bartłomiej   Zaręby Kościelne 2003    
19 Gąsiewski   Filip   Małkinia 1 2003    
20 Kornet   Dawid   Brok 2004 awans  
21 Lubiejewski Bartosz   G.Stary Lubotyń 2003    
22 Sadowski   Krystian   Wąsewo 2003    
23 Jarząbek   Maciej   Małkinia 2 2004 awans  
24 Walendziak Dominik   Andrzejewo 2003    
25 Świerżewski Dominik   Zaręby Kościelne 2003    
26 Składanowski Bartłomiej   Małkinia 2 2004 awans  
27 Kossewski Kacper   Stary Lubotyń 2003    
28 Kazimierczuk Mateusz   Andrzejewo 2003    
29 Rostkowski Wiktor   Zaręby Kościelne 2004 awans  
30 Jadczak   Daniel   Małkinia 2 2004 awans  
31 Tyszka    Piotr   G.Stary Lubotyń 2003    
32 Zaręba   Kacper   Sulęcin Szlach. 2005 awans  
33 Kraszewski Marcin   Małkinia 2 2004 awans  
34 Przeździecki Michał   Andrzejewo 2003    
35 Zaorski   Jakub   Stary Lubotyń 2004 awans  
36 Konopka   Patryk   Wąsewo 2004 awans  
37 Kaczorowski Bartosz   Andrzejewo 2003    
38 Szczepański Sebastian   Zaręby Kościelne 2004 awans  
39 Pryczyński  Michał   Andrzejewo 2003    
40 Ogrodnik   Jarosław   Andrzejewo 2003    
41 Gawkowski Mateusz   Stary Lubotyń 2004 awans  
42 Mierzejewski  Kacper   Stary Lubotyń 2005 awans  
43 Podbielski  Maciej   Stary Lubotyń 2004    
44 Smakosz   Maciej   G.Stary Lubotyń 2004    
45 Wojtkowski Michał   Nur 2005 awans  
46 Rukat   Stanisław   Małkinia 2 2003    
47 Czarkowski Tomasz   Brok 2004    
48 Soporek   Hubert   Wąsewo 2003    
49 Lipski    Arkadiusz   Nur 2003    
50 Rostkowski Szymon   Małkinia 2 2005 awans  
51 Podbielski  Krystian   Stary Lubotyń 2005 awans  
52 Ogrodnik   Wiktor   Andrzejewo 2004    
53 Nowacki   Adam   Małkinia 2 2005 awans  
54 Kotomski   Krystian   Andrzejewo 2003    
55 Malicki   Adam   Stary Lubotyń 2004    
56 Tymiński    Maciej   Andrzejewo 2004    
57 Świerżewski Karol   Małkinia 2 2003    
58 Stasiak   Sebastian   Prostyń 2003    
59 Żochowski Przemysław Andrzejewo 2003    
60 Stefańczyk Michał   Brok 2003    
61 Dmochowski Mateusz   Nur 2004    
62 Agłuszewicz Kamil   Małkinia 1 2003    
63 Mieczkowski Karol   Rząśnik Wł. 2005 awans  
64 Przywoźny Dawid   Glina 2004    
65 Myślewski  Michał   Rząśnik Wł. 2005 awans  
66 Kocak    Jakub   Zaręby Kościelne 2005 awans  
67 Wasieńko  Bartosz   Prostyń 2003    
68 Goś   Jan   Prostyń 2004    
69 Burzyk   Kacper   Wąsewo 2005 awans  
70 Miazga   Kamil   Andrzejewo 2005 awans  
71 Skłodowski Kamil   Zaręby Kościelne 2004    
72 Radwański Michał   G.Stary Lubotyń 2003    
73 Mierzejewski  Jakub   G.Stary Lubotyń 2003    
74 Jakubik   Kacper   Prostyń 2005    
75 Radecki   Kacper   Wąsewo 2003    
76 Siekierski   Jakub   Brok 2004    
77 Leszczyński  Bartosz   Andrzejewo 2004    
78 Skrajny   Norbert   Zaręby Kościelne 2005    
79 Piwoński   Adrian   Zaręby Kościelne 2003    
80 Puchalski   Łukasz   Nur 2003    
81 Kondratiuk  Bartosz   Prostyń 2004    
82 Pajura   Jakub   Małkinia 1 2005    
83 Kogalski   Kacper   Zaręby Kościelne 2003    
84 Brzózka   Jan   Małkinia 2 2005    
85 Wojsz    Dominik   Stary Lubotyń 2005    
86 Suski   Kamil   Stary Lubotyń 2005    
87 Piotrak   Maciej   Ostrów Maz 1 2003    
88 Kryszpin   Tomasz   Ostrów Maz 1 2003    
89 Jaroszewski Krystian   Stary Lubotyń 2005    
90 Ryszewski Karol   Ostrów Maz 1 2003    
91 Żochowski Mateusz   Nur 2005    
92 Skrajny   Adrian   Zaręby Kościelne 2004    
93 Wiński    Karol   Stary Lubotyń 2005    
94 Malicki   Łukasz   G.Stary Lubotyń 2003    
95 Betlejewski Jakub   Ostrów Maz 1 2003    
96 Rytel    Szymon   Zaręby Kościelne 2005    
97 Dąbrowski Piotr   Nur 2004    
98 Gaś   Tomasz   Zaręby Kościelne 2004    
99 Wierzbowski Przemysław Zaręby Kościelne 2005    
100 Dymek   Jakub   Nur 2005    
101 Siwiński    Dawid   Prostyń 2005    
102 Nowak    Dominik   Zaręby Kościelne 2005    
103 Przesmycki Jan   Małkinia 2 2004    
104 Pierzchanowski Michał   Małkinia 1 2003    
105 Tymiński    Hubert   Małkinia 2 2004    
106 Jagiełło    Dawid   Małkinia 2 2005    
107 Dobrowolski Mateusz   Glina 2005    
108 Sobotka   Bartosz   Małkinia 2 2005    

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.