W XX Biegu o Puchar Starosty Ostrowskiego dziewczęta młodsze czyli kategoria dzieci, rozegrały swoją rywalizację w biegach szóstym (2008), siódmym (2007) i ósmym (2006) rywalizując dla swojej szkoły (klasyfikacja drużynowa na samym dole) oraz indywidualnie aby zdobyć trofea i awans. Oto jak przedstawia się klasyfikacja i awanse. 

  Klasyfikacja indywidualna XX Bieg o Puchar Starosty - dziewczęta 2008     
      (bez awansu do zawodów międzypowiatowych)    
miejsce nazwisko   imię  szkoła   pkt  
1 Polińska    Julia Małkinia 2   12  
2 Dąbrowski Julia Ostrów Maz.1   11  
3 Barszcz   Oliwia Małkinia 2   10  
4 Gorczyńska Maja Ostrów Maz.1   9  
5 Zadroga   Julia Wąsewo   8  
6 Zyśk    Michalina Małkinia 2   7  
7 Bogucka   Julia Małkinia 2   6  
8 Sachmata   Magdalena Stary Lubotyń   5  
9 Zawistowska Alicja Nur   4  
10 Ujazdowska Wiktoria Brok   3  
11 Fraczyk   Kinga Zaręby Kośc.   2  
12 Korzeb    Zofia Małkinia 2   1  
13 Korycka   Izabela Nur      
14 Żach   Zofia Brok      
15 Krajza   Julia Małkinia 1      
16 Zakrzewska Anna Zaręby Kośc.      
17 Minasiewicz Olga Wąsewo      
18 Dzwonkowska Anastazja Wąsewo      
19 Kulesza   Magdalena Zaręby Kośc.      
20 Stepnowska Ewelina Brok      
21 Burakowska Patrycja Zaręby Kośc.      
22 Wojtkowska Blanka Małkinia 2      
23 Skoneczna Karolina Prostyń      
24 Rytel   Małgorzata Zaręby Kośc.      
25 Założyńska Oliwia Małkinia 2      
26 Sierota   Maja Małkinia 2      
27 Piotrowska Weronika Małkinia 2      
28 Laskowska Daria Andrzejewo      
29 Czyżewska Aniela Andrzejewo      
30 Zakrzewska Aleksandra Zaręby Kośc.      
31 Mikołajczyk Maja Brok      
32 Dawidczyk Ola Małkinia 2      
33 Płotczyk   Izabela Zaręby Kośc.      
34 Wityńska   Wiktoria Brok      
35 Skłodowska Magdalena Zaręby Kośc.      
36 Grabowska Natalia Zaręby Kośc.      
37 Pawłowska Julia Małkinia 2      
38 Bloch   Lena Wąsewo      
39 Godlewska Karolina Nur      
40 Sadowska Magdalena Małkinia 2      
41 Suska   Julia Małkinia 2       
    Dziewczęta 2007         
1 Świerżewska Karolina Zaręby Kośc.   12 awans
2 Rukat    Paulina Małkinia 2   11 awans
3 Kosewska Ewelina Stary Lubotyń   10 awans
4 Boratyńska Magdalena Zaręby Kośc.   9 awans
5 Sołowińska  Weronika Andrzejewo   8 awans
6 Grabowska Oliwia Zaręby Kośc.   7 awans
7 Romanik   Aleksandra Brok   6 awans
8 Wojtkowska Wiktoria Nur   5 awans
9 Wiśniewska Lena Ostrów Maz.1   4 awans
10 Maleszewska Karolina Prostyń   3 awans
11 Nadana   Monika Małkinia 1   2 awans
12 Wojciechowicz Aleksandra Wąsewo   1 awans
13 Paluch   Aleksandra Brok      
14 Jaszczurowska Paulina Małkinia 2      
15 Kopras   Oliwia Nur      
16 Skłodowska Ewa Zaręby Kośc.      
17 Guberów   Wiktoria Wąsewo      
18 Grącka   Patrycja Wąsewo      
19 Gut   Aleksandra Małkinia 2      
20 Kaczmarczyk Wiktoria Stary Lubotyń      
21 Libuda   Aleksandra Andrzejewo      
22 Kraszewska Kinga Andrzejewo      
23 Mieczkowska Aleksandra Rząśnik Włościański    
24 Zagroba   Aleksandra Andrzejewo      
25 Kowalczyk Zuzanna Rząśnik Włościański    
26 Przesmycka Anna Małkinia 2      
27 Borowa   Oliwia Brok      
28 Prabucka   Joanna Brok      
    Dziewczęta 2006        
1 Prasał   Roksana Małkinia 2   12 awans
2 Żulińska   Dominika Nur   11 awans
3 Gniazdowska Anna Stary Lubotyń   10 awans
4 Sachmata   Karolina Stary Lubotyń   9 awans
5 Podbielska Patrycja Stary Lubotyń   8 awans
6 Zyśk    Wiktoria Małkinia 2   7 awans
7 Niebrzegowska Zofia Małkinia 2   6 awans
8 Modzelewska Julia Ostrów Maz.1   5 awans
9 Krysiak   Natalia Stary Lubotyń   4 awans
10 Dyoniziak   Klaudia Brok   3 awans
11 Podbielska Monika Brok   2 awans
12 Strzeszewska Oliwia Stary Lubotyń   1 awans
13 Jakubik   Martyna Prostyń      
14 Podbielska Agata Stary Lubotyń      
15 Wileńska   Martyna Zaręby Kośc.      
16 Stasiak   Kamila Prostyń      
17 Nienałtowska Natalia Małkinia 2      
18 Kiempista   Patrycja Andrzejewo      
19 Załuska   Natalia Andrzejewo      
20 Niemyjska   Klaudia Zaręby Kośc.      
21 Tyszka   Wiktoria Stary Lubotyń      
22 Laskowska Julia Zaręby Kośc.      
23 Kordykiewicz Klaudia Małkinia 2      
24 Zaremba   Oliwia Stary Lubotyń      
25 Klaudia   Góral Nur      
26 Mrozowska Anna Prostyń      
27 Rakowiecka Dominika Stary Lubotyń      
28 Podbielska Justyna Stary Lubotyń      
29 Zyśk    Maja Małkinia 2      
30 Przywoźna  Roksana Małkinia 2      
31 Kosowska Amelia Małkinia 2      
32 Wyszomirska Marlena Zaręby Kośc.      
33 Dębkowska Natalia Małkinia 2      
34 Tryfon   Patrycja Małkinia 1      
35 Borusiewicz Patrycja Ostrów Maz.1      
36 Otulak   Julia Ostrów Maz.1      
37 Rostkowska Natalia Andrzejewo      
38 Gwardiak   Oliwia Nur      
    Klasyfikacja drużynowa dziewcząt - kategoria dzieci       
szkoła   2008 2007 2006 suma miejsce  
SP 2 Małkinia Górna  36 11 25 72 1  
SP Stary Lubotyń 5 10 32 47 2  
SP Zaręby Kościelne 2 28 0 30 3  
SP 1 Ostrów Maz. 20 4 5 29 4  
SP Nur   4 5 11 20 5  
SP Brok   3 6 5 14 6  
SP Wąsewo 8 1 0 9 7  
SP Andrzejewo 0 8 0 8 8  
SP Prostyń 0 3 0 3 9  
SP 1 Małkinia Górna  0 2 0 2 10  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.