W dniu dzisiejszym przy pięknych okolicznościach natury, odbyły się biegi o Puchar Starosty Ostrowskiego. Była to dwudziesta już edycja. Dzisiejsze biegi były niezwykle licznie obstawione. kategoria młodzież to ponad 200 biegaczy i biegaczek a w dzieciach w każdym biegu wystartowało śrdenio 35 dziewcząt i chłopców. Bardzo dziękuję za tak liczny udział a nauczycielom za pomoc, szczególnie przy liczeniu punktów w kategorii młodzież oraz za pomoc podczas finiszu dzieci. Poniżej klasyfikacja chłopców kategoria dzieci. 

 BARDZO PRZEPRASZAM, ALE STRACIŁAM DANE CHŁOPCÓW W ROCZNIKU 2007 I STĄD TE LUKI. PROSZĘ O POMOC W ODZYSKANIU PO WYWYIADACH Z DZIEĆMI. PROSZĘ O SMS-y 

  Klasyfikacja indywidualna XX Bieg o Puchar Starosty Ostrowskiego - chłopcy 2008   
      (bez awansu do zawodów międzypowiatowych)    
miejsce nazwisko   imię  szkoła   pkt  
1 Pianka    Łukasz Małkinia 2   12  
2 Strzeszewski Jakub Stary Lubotyń   11  
3 Budziszewski Hubert Małkinia 2   10  
4 Zaremba   Miłosz Rząśnik Włościański 9  
5 Sawecki   Grzegorz Małkinia 2   8  
6 Borowy   Szymon Ostrów Maz.1   7  
7 Czyżewski  Miłosz Zaręby Kościelne   6  
8 Adamski   Gabriel Małkinia 2   5  
9 Wileński   Dominik Zaręby Kościelne   4  
10 Skarżyński Jan Nur   3  
11 Zaręba   Paweł Zaręby Kościelne   2  
12 Nienałtowski  Paweł Zaręby Kościelne   1  
13 Kosiorek    Kacper Nur      
14 Karpiński   Jakub Zaręby Kościelne      
15 Myślewski   Bartłomiej Rząśnik Włościański    
16 Dudek   Michał Wąsewo      
17 Wójtowicz Wiktor Małkinia 2      
18 Prusik   Hubert Wąsewo      
19 Socik   Jakub Małkinia 1      
20 Dobrowolski Dawid Małkinia 2      
21 Goś   Aleksander Prostyń      
22 Płotczyk   Dawid Zaręby Kościelne      
23 Stasikowski Wiktor Małkinia 2      
24 Turniak   Maksymilian Brok      
25 Kosowski   Piotr Andrzejewo      
26 Pawłowski Olaf Rząśnik Włościański    
27 Paluch    Artur Brok      
28 Raciński   Kamil Nur      
29 Ciskowski   Karol Brok      
30 Nowacki   Wiktor Stary Lubotyń      
31 Gawkowski Paweł Stary Lubotyń      
32 Predel   Daniel Andrzejewo      
    Chłopcy 2007     pkt  
1 Koch   Maciej Małkinia 2   12 awans
2 Skonieczny  Adam Prostyń   11 awans
3 Jarząbek    Kacper Zaręby Kościelne   10 awans
4  Kiempisty   Przemysław   Andrzejewo   9 awans
5 Malarski   Filip Małkinia 2   8 awans
6 Grodzki   Dawid Stary Lubotyń   7 awans
7 Glebocki   Kevin Brok   6 awans
8 Borowy   Karol Ostrów Maz.1   5 awans
9 Wagner   Grzegorz Stary Lubotyń   4 awans
10 Kamiński   Damian Prostyń   3 awans
11 Osuchowski Daniel Nur   2 awans
12           1 awans
13 Mazurek   Mateusz Prostyń      
14 Skarżyński  Maciej Zaręby Kościelne      
15 Zawistowski Piotr Zaręby Kościelne      
16 Kraszewski Jan Małkinia 2      
17              
18 Piela    Marcin Brok      
19 Dylewski   Daniel Małkinia 2      
20 Ołdakowski  Mateusz Zaręby Kościelne      
21              
22              
23              
24 Kuziak   Filip Małkinia 2      
25  Kotomski   Paweł   Andrzejewo      
26              
27              
28 Romanik   Dawid Nur      
29 Stańczyk   Krystian Nur      
30 Laskowski Michał Małkinia 2      
31 Adamski    Szymon Małkinia 2      
32 Perzanowski Aleksander Małkinia 2      
33 Wachowski Kamil Małkinia 2      
34              
35              
36 Podleś    Dawid Zaręby Kościelne      
37 Skorek   Piotr Małkinia 2      
38 Brodowski Szymon Nur      
               
               
    Chłopcy - 2006         
1 Dawidczyk  Jakub Małkinia 2   12 awans
2 Kossewski Michał Stary Lubotyń   11 awans
3 Smakosz   Mateusz Stary Lubotyń   10 awans
4 Buczyński   Miłosz Ostrów Maz.1   9 awans
5 Sierota   Krystian Małkinia 1   8 awans
6 Mućk    Paweł Prostyń   7 awans
7 Lutostański Szymon Andrzejewo   6 awans
8 Korycki   Piotr Nur   5 awans
9 Bronowicz Krystian Ostrów Maz.1   4 awans
10 Suski   Szymon Małkinia 2   3 awans
11 Złotkowski   Wiktor Prostyń   2 awans
12 Jabłoński   Mikołaj Brok   1 awans
13 Zaremba   Jakub Rząśnik Włościański    
14 Legacki   Piotr Stary Lubotyń      
15 Mikołajczyk Dominik Wąsewo      
16 Podbielski   Kamil Stary Lubotyń      
17 Wróblewski Wiktor Stary Lubotyń      
18 Sadowski   Bartosz Brok      
19 Winecki   Oliwier Brok      
20 Laskowski Jakub Andrzejewo      
21 Gliński    Michał Stary Lubotyń      
22 Kamiński   Kacper Nur      
23 Gąsior   Dawid Małkinia 2      
24 Błaszczyk   Karol Małkinia 2      
25 Skłodowski Dominik Zaręby Kościelne      
26 Jasiński   Jakub Zaręby Kościelne      
27 Dąbkowski Marcin Zaręby Kościelne      
28 Kalarus   Bartosz Prostyń      
29 Tyszka   Rafał Andrzejewo      
30 Gordziejczyk Jakub Wąsewo      
31 Kuczyński   Paweł Sulęcin Szlachecki      
32 Samoraj   Wiktor Wąsewo      
33 Knajp   Bartosz Zaręby Kościelne      
34 Tułowiecki Piotr Rząśnik Włościański    
35 Romanik   Dawid Wąsewo      
36 Antoniak   Oliwier Małkinia 2      
37 Jagiełło   Jakub Małkinia 1      
38 Górski   Łukasz Wąsewo      
39 Kępisty   Michał Andrzejewo      
40 Godlewski   Jakub Zaręby Kościelne      
      Klasyfikacja drużynowa kategoria dzieci - chłopcy     
szkoła   2008 2007 2006 suma miejsce   
SP 2 Małkinia Górna 35 20 15 70 1  
SP Stary Lubotyń 11 11 21 43 2  
SP 1 Ostrów Maz 7 5 11 25 3  
SP Zaręby Kościelne 13 10 0 23 4  
SP Prostyń 0 14 9 23 4  
SP Nur   3 2 5 10 7  
SP Rząśnik Włościański 9 0 0 9 8  
SP 1 Małkinia Górna 0 0 8 8 9  
SP Brok   0 6 1 7 10  
SP Andrzejewo 0 9 6 15 6  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.