Z PGZSZS Ostrołęka otrzymałam terminarz zawodów międzypowiatowych, oto one: 

 

 

27 kwietnia (sobota) - minipiłka ręczna chłopców DZIECI - SP nr 10 Ostrołęka, ul. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP nr 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Małkinia Górna, SP 1 Przasnysz, SP 2 Maków Mazowiecki, SP Wola Mystkowska


27 kwietnia (sobota) - piłka siatkowa dziewcząt (czwórki) DZIECI - SP 5 Wyszków, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP 6 Ostrołęka, SP Krasnosielc, SP Czerwin, PSP Krukowo, SP 5 Wyszków, powiat ostrowski rozgrywa 24.04.


28 kwietnia (niedziela) - piłka ręczna dziewcząt MŁODZIEŻ - SP nr 10 Ostrołęka, ul. Blachnickiego 16,  godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, SP 1 Wyszków, SP 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, PSP Zaręby Kościelne, SP 2 Maków Mazowiecki


28 kwietnia (niedziela) - piłka siatkowa chłopców (czwórki) DZIECI - SP 5 Wyszków, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP 5 Ostrołęka, SP Różan, SP Dylewo, SP Prostyń, SP 1 Przasnysz, SP 5 Wyszków


7 maja (wtorek) - pływanie dziewcząt i chłopców - Wyszków

11 maja (sobota) - minipiłka ręczna dziewcząt DZIECI - Ostrołęka, godz. 10.00.

Awans: SP  10 Ostrołęka, SP Piski, SP 2 Małkinia Górna, SP Bogate, PSP Rzewnie, SP 1 Wyszków


12 maja (niedziela) - piłka ręczna chłopców MŁODZIEŻ - Ostrołęka, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, G 5 Ostrołęka, SP Czerwin, SP 2 Małkinia Górna, SP Sypniewo, SP 3 Wyszków


18 maja (sobota) - piłka siatkowa dziewcząt MŁODZIEŻ - ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5,  godz. 10.00.

ZSZ 3 Ostrołęka, SP Czerwin, PG Karniewo, SP Nur, PSP Zaręby, SP 5 Wyszków



............. kwietnia - drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców DZIECI - SP nr 3 Ostrołęka, ul. Skowrońskiego 8, godz. 10.00.

Awans dziewczęta:SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, SP Łęg Starościński, SP Lelis, SP Prostyń, SP Nur, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Nowe Budy, SP Stare Bosewo, + pow. przasnyski


Awans chłopcy: SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, PSP Kryskiaki, SP Czerwin, SP Prostyń, SP Brudki Stare, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Wola Mystkowska, SP Zabrodzie, + pow. przasnyski


..................kwietnia - drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców MŁODZIEŻ - SP nr 3 Ostrołęka, ul. Skowrońskiego 8, godz. 10.00.

Awans dziewczęta: SP Poścień Wieś, PSP Zaręby, SP 1 Ostrołęka, SP 2 Ostrołęka, Gim. Olszewo-Borki, SP Białobiel, SP Nur, SP Prostyń, PG Różan, SP Amelin, SP Ulasek, SP Stare Bosewo


Awans chłopcy: SP 3 Przasnysz, PSP 2 Chorzele, SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, SP Wach, PSP Wolkowe, SP Prostyń, SP Wąsewo, SP Amelin, SP Gąsewo, SP Porządzie, SP Somianka

 
Pozdrawiam
Sylwia Piątek
Szkolny Związek Sportowy
07-410 Ostrołęka
ul. Goworowska 8A
tel/fax 29/764 50 03
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.