Oto wyniki młodziczki i młodzika w zawodach lekkoatletycznych w dniu 10 maja 2019r (miejsce: Kosów Lacki): 

  Młodziczka - LA 10.05.2019         
miejsce nazwisko i imię    szkoła rezultat   pkt
100M   1 Tymińska Izabela   Nur 14,59 Finał 7
2 Dyoniziak Natalia   Brok 14,92 Finał 5
3 Romanik Julia   Zaręby Kościelne 15,35 Finał 4
4 Kamińska Julia   Nur 16,3 Finał  3
5 Sienicka Wiktoria   Małkinia 2 15,54   2
6 Konik Oliwia   Małkinia 2 16,14   1
7 Kulesza Maja    Brok 16,21   1
8 Jarząbek Julia   Zaręby Kościelne 16,82   1
9 Pryczyńska Kinga   Andrzejewo 17,59    
               
300M              
1 Grabowska Wiktoria   Zaręby Kościelne 47,51   7
2 Stelmach Kinga   Nur 49,19   5
3 Lipska Weronika   Nur 50,62   4
4 Roguska Łucja   Małkinia 2 51,37   3
5 Żochowska Wiktoria   Andrzejewo 55,04   2
6 Szulborska Katarzyna Zaręby Kościelne 55,14   1
7 Liszewska Oliwia   Małkinia 2 56,52   1
8 Wyszyńska Maja   Zaręby Kościelne 57,62   1
9 Staniaszek Oliwia   Małkinia 2 59,48   1
10 Budna Gabriela   Wąsewo 01:00,7   1
11 Długoborska Martyna   Nur 01:01,7   1
12 Prusik Paulina   Wąsewo 01:03   1
               
600M              
1 Krawczyńska Martyna Nur 01:42,3   7
2 Skarżyńska Aleksandra Zaręby Kościelne 01:52,9   5
3 Leszczyńska Maria   Ostrów Maz.1 02:01,6   4
4 Dawidczyk Małgorzata Małkinia 2 02:02,6   3
5 Kempista Weronika   Ostrów Maz.1 02:03,4   2
6 Szczepańska Justyna Zaręby Kościelne 02:09,8   1
7 Koroś Wiktoria   Małkinia 2 02:12,0   1
8 Szymańska Magdalena Wąsewo 02:14,2   1
9 Łuniewska Daria   Nur 02:14,9   1
10 Perzan Zofia   Małkinia 2 02:16,2   1
11 Sierota Aneta   Nur 02:19,3   1
12 Wileńska Kamila   Zaręby Kościelne 02:21,8   1
               
pchnięcia kulą 3kg            
1 Sudak Natalia   Andrzejewo   9,66 7
2 Piwońska Julia   Zaręby Kościelne 8,05 5
3 Jakubik Izabela   Nur   7,75 4
4 Spiczyńska Olga   Nur   7,48 3
5 Skarżyńska Anastazja Zaręby Kościelne 7 2
6 Norberczuk Dominika Nur   6,69 1
7 Ferenc Gabriela   Małkinia 2   6,36 1
               
skok w dal            
1 Żochowska Zuzanna   Zaręby Kościelne 4,01 7
2 Żulińska Natalia   Nur   3,99 5
3 Gumiężna Natalia   Zaręby Kościelne 3,82 4
4 Zakrzewska Oliwia   Małkinia 2   3,69 3
5 Bartnik Marcelina   Ostrów Maz 1   3,66 2
6 Rukat Magdalena   Małkinia 2   3,57 1
7 Żołnicka Wiktoria   Nur   3,52 1
8 Werner Sandra   Małkinia 2   3,51 1
9 Czernicka Magdalena Wąsewo   3,46 1
               
4x100m              
1       SP Nur   58,54 15
2       SP Zaręby Kościelne 58,73 12
3       SP 2 Małkinia    01:03,6 9
               
szkoła Nur Zaręby K. Małkinia 2 Andrzejewo Ostrów 1 Brok Wąsewo
100 7+3 4+1 2+1 1   5+1  
300 5+4+1 7+1+1 3+1+1 2     1+1
600 7+1+1 5+1+1 3+1+1   4+2   1
kula 4+3+1 5+2 1 7      
skok 5+1 7+4 3+1+1   2   1
4x100 15 12 9        
suma 58 51 28 10 8 6 4
               
Kolejność szkół w kategorii młodziczka (2004/2005) pkt    
1 SP Nur       58    
2 SP Zaręby Kościelne     51    
3 SP 2 Małkinia Górna     28    
4 SP Andrzejewo     10    
5 SP 1 Ostrów Maz.     8    
6 SP Brok       6    
7 SP Wąsewo     4    
               
  Młodzik - LA 10.05.2019        
miejsce  nazwisko i imię    szkoła  rezultat   pkt
100M              
1 Jarząbek Maciej   Małkinia 2 11,6 finał 7
2 Rybakiewicz Jakub   Brok 12,03 finał 5
3 Ogrodnik Wiktor   Andrzejewo 12,65 finał 4
4 Przesmycki Jan   Małkinia 2 13,3 finał 3
5 Leszczyński Bartosz   Andrzejewo 13,14   2
6 Mierzejewski Kacper   Stary Lubotyń 13,8   1
7 Szabłowski Kamil   Stary Lubotyń 14,17   1
8 Nienałtowski Dominik   Nur 14,37   1
9 Żochowski Mateusz   Nur 15,34   1
300M              
1 Falkowski Jakub   Ostrów Maz 1 41,13   7
2 Podbielski Maciej   Stary Lubotyń 44,9   5
3 Brzostek Seweryn   Andrzejewo 44,93   4
4 Składanowski Bartosz Małkinia 2 45,48   3
5 Czyżewski Piotr   Andrzejewo 46,18   2
6 Madzelan Michał   Brok 46,38   1
7 Zaręba Krystian   Andrzejewo 47,15   1
8 Podbielski Krystian   Stary Lubotyń 47,57   1
9 Mariański Kamil   Brok 47,66   1
10 Burzyk Kacper   Wąsewo 49,19   1
11 Jagiełło Dawid   Małkinia 2 50,57   1
12 Wojsz Dominik   Stary Lubotyń 51,01   1
1000M              
1 Jadczak Daniel   Małkinia 2 03:19,8   7
2 Kraszewski Marcin   Małkinia 2 03:21,8   5
3 Tymiński Maciek   Andrzejewo 03:22,7   4
4 Wojtkowski Michał   Nur 03:24,8   3
5 Czerkowski Tomasz   Brok 03:25,4   2
6 Gawkowski Mateusz   Stary Lubotyń 03:28,3   1
7 Nowacki Adam   Małkinia 2 03:32,8   1
kula 4kg              
1 Oleksiewicz Kacper   Brok   12,52 7
2 Bordziak Aron   Małkinia 2   11,1 5
3 Równy Mateusz   Brok   10,43 4
4 Dąbrowski Piotr   Nur   9,82 3
5 Truchel Mateusz   Andrzejewo   9,05 2
skok              
1 Konopka Patryk   Wąsewo   4,93 7
2 Siekierski Jakub   Brok   4,84 5
3 Dymek Jakub   Nur   4,53 4
4 Sułecki Aleksander    Nur   4,39 3
5 Arasim Ernest   Małkinia 2   4,27 2
6 Wrzosek Dominik   Nur   4,21 1
4x100              
        SP Brok 52,55   15
        SP Andrzejewo 53,44   12
        SP 2 Małkinia  54,24   9
        SP Stary Lubotyń 55,82   7
               
szkoła Małkinia 2 Brok Andrzejewo Stary Lubotyń Nur Wąsewo Ostrów 1
100 7+3 5 4+2 1+1 1+1    
300 3+1 1+1 4+2+1 5+1+1   1 7
1000 7+5+1 2 4 1 3    
kula 5 7+4 2   3    
skok 2 5     4+3+1 7  
4x100 9 15 12 7      
suma 43 40 31 17 16 8 7
               
Kolejność szkół w kategorii młodzik (2004/2005) pkt    
1 SP 2 Małkinia Górna      43    
2 SP Brok       40    
3 SP Andrzejewo     31    
4 SP Stary Lubotyń     17    
5 SP Nur       16    
6 SP Wąsewo     8    
7 SP 1 Ostrów Maz      7    

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.