W dniu 10 maja 2019r odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach kalendarza XXI Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody pod kilkoma względami były wyjątkowe. Po raz pierwszy odbyły się w Zespole Szkół w Kosowie Lackim, po raz ostatni w dwóch kategoriach wiekowych oraz po raz pierwszy wystartowała tak mała ilość zawodników. Bardzo dziękuję Starostwu Powiatowemu w Ostrowi Mazowieckiej za pomoc w zoragnizowaniu zawodów, szczególnie serdecznie dziękuję Pani Dyrektor tamtejszej szkoły Pani Hannie Przesmyckiej za życzliwe podejście do naszego problemu z miejscem przeprowadzenia zawodów oraz dziekuję Panu  Waldemarowi Raźniak (nauczyciel wf ZS Kosów Lacki) za wydatną pomoc przy zawodach lekkoatletycznych. Oto jak przedstawiają się rezultaty rywalizacji najstarszej kategorii wiekowej zawodników oraz klasyfikacja generalna: 

  Juniorka młodsza - LA 10.05.2019         
               
miejsce nazwisko i imię    szkoła rezultat   pkt
100M  1 Domanowska Dominika Małknia 2 14,84   7
2 Murawska Milena   Nur 15,47   5
3 Majewska Natalia   Małknia 2 16,15   4
4 Kempisty Klaudia   Andrzejewo 16,16   3
200M              
1 Wilk Paulina   Andrzejewo 31,67   7
2 Piotrak Julia   Małkinia 2 31,77   5
3 Kryspin Natalia   Wąsewo 33,53   4
4 Tyl Gabriela   Andrzejewo 33,64   3
5 Masłowska Julia   Wąsewo 33,93   2
6 Dębek Karolina   Andrzejewo 34,56   1
400M              
1 Załuska Krystyna   Andrzejewo 01:14,9   7
2 Racińska Aleksandra   Nur 01:16,4   5
3 Rytel Gabriela   Małkinia 2 01:17,2   4
800M              
1 Modzelewska Julia   Ostrów Maz.1 02:40,7   7
2 Michalik Dominika   Andrzejewo 02:51,4   5
3 Dmochowska Anna   Andrzejewo 03:03,5   4
kula 4kg              
1 Kaczorowska Julia   Ostrów Maz 1 10,23 7
2 Wojtkowska Sylwia   Nur   7,81 5
3 Tułowiecka Wiktoria   Andrzejewo   7,09 4
skok              
1 Kraszewska Natalia   Andrzejewo   3,46 7
4x100m              
1       SP Andrzejewo 01:03,9   15
2       SP 2 Małkinia  01:04,0   12
olimpijska              
1       SP Andrzejewo   15
2       SP 2 Małkinia     12
3       SP Nur     9
               
szkoła  Andrzejewo Małkinia 2 Nur Ostrów 1 Wąsewo    
100 3 7+4 5        
200 7+3+1 5     4+2    
400 7 4 5        
800 5+4     7      
kula 4   5 7      
skok 7            
4x100 15 12          
olimp. 15 12 9        
suma 71 44 24 14      
  Kolejność juniorki młodszej w zawodach LA  pkt    
1 SP Andrzejewo     71    
2 SP 2 Małkinia Górna     44    
3 SP Nur       24    
4 SP 1 Ostrów Maz     14    
5 SP Wąsewo      6    
               
  Junior młodszy - LA 10.05.2019         
miejsce  nazwisko     szkoła rezultat   pkt
100M 1  Kalbarczyk Jakub   Małkinia 2 12,26   7
2 Pryczyński Kamil   Andrzejewo 12,28   5
3 Ogrodnik Rafał   Stary Lubotyń 13,01   4
4 Siwek Kacper   Małkinia 2 13,05   3
5 Puchalski Łukasz   Nur 15,04   2
200M              
1 Fydrych Mateusz   Małkinia 2 25,04   7
2 Zdzierski Mateusz   Wąsewo 26,86   5
3 Kotomski Krystian   Andrzejewo 27,19   4
4 Żochowski Przemysław Andrzejewo 27,31   3
5 Kaczorowski Bartosz   Andrzejewo 27,74   2
6 Sikora Adrian   Wąsewo 28,21   1
7 Borowy Jan   Małkinia 2 28,72   1
8 Chicheł Patryk   Nur 30,1   1
9 Grala Karol   Nur 30,85   1
400M              
1 Płotczyk Sebastian   Andrzejewo 56,17   7
2 Płociennicki Grzegorz   Małkinia 2 59,36   5
3 Pawłowski Adrian   Małkinia 2 01:02,4   4
4 Rukat Stanisław   Małkinia 2 01:02,4   3
5 Lipski Arkadiusz   Nur 01:06,0   2
6 Walendziak Dominik   Andrzejewo 01:06,2   1
800M              
1 Sadowski Krystian   Małkinia 2 02:25,5   7
2 Przeździecki Michał   Andrzejewo 02:28,4   5
3 Kazimierczuk Mateusz Andrzejewo 02:42,1   4
1500M              
1 Kępisty Norbert   Andrzejewo 04:54,6   7
2 Macioch Szymon   Brok 05:01,3   5
3 Kobiałka Szymon   Stary Lubotyń 05:10,5   4
4 Iwanowski Jakub   Małkinia 2 05:24,6   3
skok              
1 Popławski Piotr   Nur 5,42   7
2 Zadroga Kacper   Wąsewo 5,34   5
3 Ogrodnik Jarosław   Andrzejewo 5,16   4
4 Podolak Kacper   Wąsewo 4,6   3
kula 5kg              
1 Tymiński Patryk   Małkinia 2 10,62   7
2 Tymiński Mateusz   Nur 9,82   5
3 Adamski Patryk   Wąsewo 9,71   4
4 Turowski Dominik   Brok 9,54   3
5 Zawistowski Tomasz   Andrzejewo 8,52   2
6 Wachowski Jakub   Małkinia 2 8,31   1
7 Sebastian Słowicki   Nur 7,79   1
4x100              
1       SP Andrzejewo 51,98   15
2       SP 2 Malkinia 52,95   12
3       SP Wąsewo 53,54   9
olipm              
1       SP 2 Małkinia     15
2       SP Andrzejewo   12
3       SP Nur     9
               
szkoła Małkinia 2 Andrzejewo Nur Wąsewo S.Lubotyń Brok  
100 7+3 5 2   4    
200 7+1 4+3+2 1+1 5+1      
400 5+4+3 7+1 2        
800 7 5+4          
1500 3 7     4 5  
skok   4 7 5+3      
kula 7+1 2 5+1 4   3  
4x100 12 1   9      
olimp 15 12 9        
suma 75 71 28 27 8 8  
               
  Kolejność juniora młodszego w zawodach LA  pkt    
  1 SP 2 Małkinia Górna   75    
  2 SP Andrzejewo   71    
  3 SP Nur     28    
  4 SP Wąsewo   27    
  5 SP Stary Lubotyń   8    
  6 SP Brok     8    
               
Dz. Klasyfikacja generalna - młodziczka+juniorka młodsza  Dziewczęta
miejsce szkoła   młodziczka juniorka suma    
1 SP Nur   58 24 82    
2 SP Andrzejewo 10 71 81    
3 SP 2 Małkinia Górna 28 44 72    
4 SP Zaręby Kościelne 51 0 51    
5 SP 1 Ostrów Maz.  8 14 22    
6 SP Wąsewo 4 6 10    
7 SP Brok   6 0 6    
               
Chł. Klasyfikacja generalna- mlodzik+junior młodszy    Chłopcy  
miejsce szkoła   młodzik junior suma    
1 SP 2 Małkinia Górna 43 75 118    
2 SP Andrzejewo 31 71 102    
3 SP Brok   38 8 46    
4 SP Nur   16 28 44    
5 SP Wąsewo 8 27 35    
6 SP Stary Lubotyń 17 8 25    
7 SP 1 Ostrów Maz.  7 0 7    

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.