Eliminacje powiatowe indywidualnych biegów przełajowych w dniu 9 października 2019r na łęgach nadbużańskich wg roczników oraz klasyfikacja szkół (awans do zawodów międzypowiatowych tylko pierwszej dwunastki z biegów w roczniku 2007 i 2008; rocznik 2009 tylko brany pod uwagę do klasyfikacji drużynowej): 

  Indywidualne biegi przełajowe- 9.10.2019r (Biegi o Puchar Starosty Ostrowskiego)    
  chłopcy 2007r   szkoła     punkty      
1 Maciej Koch   SP2 Małkinia Górna   12      
2 Karol Borowy   SP1 Ostrów Mazowiecka 11      
3 Adam Skoneczny   SP Prostyń   10      
4 Aleksander Barzyczak SP2 Małkinia Górna   9      
5 Wiktor Kwiatkowski   SP Rząśnik Włościański 8      
6 Marcin Piela   SP Brok     7      
7 Olaf Wołyniec   SP1 Ostrów Mazowiecka 6      
8 Daniel Osuchowski   SP Nur     5      
9 Przemysław Kempisty SP Andrzejewo   4      
10 Mateusz Stefańczuk   SP Brok     3      
11 Kevin Głębocki   SP2 Ostrów Mazowiecka 2      
12 Mateusz Ołdakowski   SP Zaręby Kościelne   1      
13 Filip Malarski   SP2 Małkinia Górna          
14 Sebastian Jaźwiński    SP Nur            
15 Maciej Skarżyński   SP Zaręby Kościelne          
16 Michał Laskowski   SP2 Małkinia Górna          
17 Maciej Minasiewicz   SP Wąsewo          
18 Bartosz Jakubik   SP Prostyń          
19 Kacper Jarząbek   SP Zaręby Kościelne          
20 Filip Kuziak   SP2 Małkinia Górna          
21 Szymon Cichowski   SP Andrzejewo          
22 Maciej Głębocki   SP1 Ostrów Mazowiecka        
23 Piotr Zawistowski   SP Zaręby Kościelne          
24 Krystian Kępisty   SP Zaręby Kościelne          
25 Adrian Pierzchanowski SP Glina            
26 Daniel Dylewski   SP2 Małkinia Górna          
27 Damian Kamiński   SP Prostyń          
28 Jakub Tułowiecki   SP1 Ostrów Mazowiecka        
29 Mateusz Mazurek   SP Prostyń          
30 Dawid Podleś   SP Zaręby Kościelne          
31 Maksymilan Borkowy   SP Prostyń          
32 Bartosz Sienicki   SP2 Małkinia Górna          
33 Dawid Romaniuk   SP Nur            
34 Maciej Zawadzki   SP Prostyń          
35 Antonii Zyśk   SP1 Małkinia Górna          
36 Kacper Frydrych   SP1 Małkinia Górna          
37 Jakub Wyziński   SP2 Małkinia Górna          
38 Kamil Wachowski   SP2 Małkinia Górna          
39 Aleksander Perzanowski SP2 Małkinia Górna          
40 Bartosz Truszkowski   SP Wąsewo          
41 Dominik Zawistowski   SP Nur            
42 Dawid Cieśluk   SP Rząśnik Włościański        
43 Piotr Skorek   SP2 Małkinia Górna          
  chłopcy 2008                
1 Hubert Budziszewski   SP2 Małkinia Górna   12      
2 Kryspin Krawczyński   SP Nur     11      
3 Grzegorz Sawecki   SP2 Małkinia Górna   10      
4 Jan Skarżyński   SP Nur     9      
5 Miłosz Zaremba   SP Rząśnik Włościański 8      
6 Szymon Borowy   SP1 Ostrów Mazowiecka 7      
7 Patryk Kulesza   SP1 Ostrów Mazowiecka 6      
8 Bartosz Mariański   SP Brok     5      
9 Dawid Rytel Adrianik   SP Prostyń   4      
10 Adam Dzieniszewski   SP1 Ostrów Mazowiecka 3      
11 Miłosz Czyżewski   SP Zaręby Kościelne   2      
12 Krzysztof Tyszka   SP Andrzejewo   1      
13 Jakub Piórkowski   SP2 Ostrów Mazowiecka        
14 Filip Malec    SP2 Ostrów Mazowiecka        
15 Paweł Zaręba   SP Zaręby Kościelne          
16 Paweł Nienałtowski   SP Zaręby Kościelne          
17 Michał Żbikowski   SP Wąsewo          
18 Daniel Predel   SP Andrzejewo          
19 Adrian Grądzki   SP Wąsewo          
20 Kamil Jastrząb   SP1 Ostrów Mazowiecka        
21 Michał Kaczmarczyk   SP Wąsewo          
22 Bartosz Iwański   SP Wąsewo          
23 Wiktor Stasikowski   SP2 Małkinia Górna          
24 Tomasz Szczapa   SP1 Ostrów Mazowiecka        
25 Dominik Suchcicki   SP Rząśnik Włościański        
26 Mateusz Chaberski   SP2 Małkinia Górna          
27 Kamil Raciński   SP Nur            
28 Olaf Pawłowski   SP Rząśnik Włościański        
  chłopcy 2009r                
1 Paweł Rudnik   SP Zaręby Kościelne   12      
2 Aleksander Goś   SP Prostyń   11      
3 Dominik Wileński   SP Zaręby Kościelne   10      
4 Wojtek Krawczyński   SP Nur     9      
5 Jakub Karpiński   SP Zaręby Kościelne   8      
6 Gabriel Adamski   SP2 Małkinia Górna   7      
7 Łukasz Świerżewski   SP Zaręby Kościelne   6      
8 Michał Dudek   SP Wąsewo   5      
9 Oliwier Bronowicz   SP1 Ostrów Mazowiecka 4      
10 Jakub Tuka   SP2 Ostrów Mazowiecka 3      
11 Łukasz Tyl   SP Nur     2      
12 Bartosz Mieczkowski   SP Rząśnik Włościański 1      
13 Maciej Koński   SP2 Małkinia Górna          
14 Bartłomij Myślewski   SP Rząśnik Włościański        
15 Damian Ambroziak   SP Rząśnik Włościański        
16 Łukasz Niemira   SP Nur            
17 Dominik Radziejewski SP1 Ostrów Mazowiecka        
18 Dorian Pecura   SP Rząśnik Włościański        
19 Piotr Podobycki   SP2 Ostrów Mazowiecka        
20 Mariusz Nienałtowski   SP Nur            
21 Mateusz Stepnowski   SP Wąsewo          
22 Kacper Szulencki   SP2 Małkinia Górna          
23 Kacper Nowak   SP2 Małkinia Górna          
24 Bartosz Przywoźny   SP2 Małkinia Górna          
25 Damian Ambroziak   SP Rząśnik Włościański        
26 Bartosz Rukat   SP2 Małkinia Górna          
27 Adam Czarnomysy   SP2 Małkinia Górna          
28 Szymon Bednarczyk   SP1 Ostrów Mazowiecka        
29 Dominik Pańkowski   SP2 Małkinia Górna          
    Klasyfikacja chłopców kategoria dzieci          
miejsce szkoła     2007   2008   2009   suma
1 SP2 Małkinia Górna    12+9   12+10   7+0   50
2 SP Zaręby Kościelne   1+0   2+0   12+10+8+6 39
3 SP1 Ostrów Mazowiecka 11+6   7+6+3   4+0   37
4 SP Nur     5+0   11+9   9+2   36
5 SP Prostyń   10+0   4+0   11+0   25
6 SP Rząśnik Włościański 8+0   8+0   1+0   17
7 SP Brok     7+3   5+0       15
8 SP Andrzejewo   4+0   1+0       5
9 SP 2 Ostrów Maz   2+0       3+0   5
10 SP Wąsewo           5+0   5

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.