Eliminacje powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych podczas Biegów o Puchar Starosty Ostrowskiego w dniu 9 października 2019r na łęgach nadbużańskich. Dziewczęta rocznik 2007, 2008 i 2009. Pierwsze dwa roczniki awans do zawodów międzypowiatowych uzyskuje pierwsza dwunastka, punktowana. Rocznik najmłodszy czyli 2009 "pracował " na wynik drużyny, w przypadku SP Brok była to praca znacząca, gratulujemy takiego "narybku". W kategorii dzieci wzięło udział 80 chłopców i 112 dziewcząt czyli w sumie niespełna 200 biegaczy. Oto klasyfikacja: 

  Indywidualne biegi przełajowe- 9.10.2019r (Biegi o Puchar Starosty Ostrowskiego)    
  dziewczęta  2007   szkoła     punkty      
1 Karolina Świerżewska SP Zaręby Kościelne   12      
2 Oliwia Grabowska   SP Zaręby Kościelne   11      
3 Aleksandra Romanik   SP Brok     10      
4 Paulina Rukat   SP2 Małkinia Górna   9      
5 Ewa Skłodowska   SP Zaręby Kościelne   8      
6 Paulina Jaszczurowska SP2 Małkinia Górna   7      
7 Wiktoria Wojtkowska   SP Nur     6      
8 Magda Boratyńska   SP Zaręby Kościelne   5      
9 Patrycja Lato   SP1 Ostrów Mazowiecka 4      
10 Natalia Wasieńko   SP Prostyń   3      
11 Ola Libuda   SP Andrzejewo   2      
12 Karolina Maleszewska SP Prostyń   1      
13 Wiktoria Kołodziej   SP Prostyń          
14 Wiktoria Mróz   SP1 Ostrów Mazowiecka        
15 Monika Nadana   SP1 Małkinia Górna          
16 Oliwia Borowa   SP Brok            
17 Weronika Sołowińska  SP Andrzejewo          
18 Paulina Uścińska   SP Zaręby Kościelne          
19 Aleksandra Świerżyńska SP Zaręby Kościelne          
20 Aleksandra Zawistowska SP2 Małkinia Górna          
21 Nina Bednarek   SP2 Małkinia Górna          
22 Aleksandra Mieczkowska SP Rząśnik Włościański        
23 Julia Kołodziej   SP2 Małkinia Górna          
24 Amelia Krszyna   SP Wąsewo          
25 Aleksandra Wojciechowicz SP Wąsewo          
26 Patrycja Grądzka   SP Wąsewo          
27 Oliwia Kopras   SP Nur            
28 Daria Laskowska   SP Andrzejewo          
29 Kinga Kraszewska   SP Andrzejewo          
30 Ola Gut     SP2 Małkinia Górna          
31 Amelia Kuła   SP1 Ostrów Mazowiecka        
32 Emilia Kaczorowska   SP1 Ostrów Mazowiecka        
33 Natalia Kasiak   SP Prostyń          
34 Maja Ambroziak   SP1 Ostrów Mazowiecka        
35 Anna Przesmycka   SP2 Małkinia Górna          
36 Paulina Brzostek   SP Rząśnik Włościański        
37 Zuzanna Kowalczyk   SP Rząśnik Włościański        
38 Oliwia Nietubyć   SP Andrzejewo          
39 Amelia Kutyłowska   SP1 Ostrów Mazowiecka        
  dziewczęta 2008                
1 Julia Polińska   SP2 Małkinia Górna   12      
2 Michalina Zyśk   SP2 Małkinia Górna   11      
3 Aleksandra Kuczyńska SP1 Ostrów Mazowiecka 10      
4 Izabela Korycka   SP Nur     9      
5 Julia Bogucka   SP2 Małkinia Górna   8      
6 Oliwia Barszcz   SP2 Małkinia Górna   7      
7 Kinga Frączyk   SP Zaręby Kościelne   6      
8 Julia Zadroga    SP Wąsewo   5      
9 Zosia Korzeb   SP2 Małkinia Górna   4      
10 Blanka Wojtkowska   SP2 Małkinia Górna   3      
11 Alicja Zawistowska   SP Nur     2      
12 Maja Gorczyńska   SP1 Ostrów Mazowiecka 1      
13 Maja Sierota   SP2 Małkinia Górna          
14 Anna Koszycka   SP2 Ostrów Mazowiecka        
15 Julia Dąbrowska   SP1 Ostrów Mazowiecka        
16 Julia Kowalczyk   SP Wąsewo          
17 Weronika Piotrowska   SP2 Małkinia Górna          
18 Anna Zakrzewska   SP Zaręby Kościelne          
19       SP2 Małkinia Górna          
20 Kamila Słychan   SP2 Małkinia Górna          
21 Patrycja Zawistowska SP Glina            
22 Dominika Deptuła   SP1 Ostrów Mazowiecka        
23 Julia Krajza   SP1 Małkinia Górna          
24 Agata Sokołowska   SP Glina            
25 Aleksandra Polak   SP1 Ostrów Mazowiecka        
26 Aleksandra Dawidczyk SP2 Małkinia Górna          
27 Gabriela Legacka   SP2 Ostrów Mazowiecka        
28 Małgorzata Rytel   SP Zaręby Kościelne          
29 Zuzanna Wójcicka   SP Brok            
30 Amelia Marcinkowska SP Sulęcin Szlachecki         
31 Gabriela Płotczyk   SP Prostyń          
32 Julia Kacprzyk   SP Prostyń          
33 Julia Pierzchanowska SP Rząśnik Włościański        
34 Magda Skłodowska   SP Zaręby Kościelne          
35 Katarzyna Wrzosek   SP Nur            
36 Aleksandra Białokoziewicz SP2 Ostrów Mazowiecka        
37 Klaudia Gałecka   SP2 Ostrów Mazowiecka        
38 Wiktoria Małkińska   SP2 Małkinia Górna          
39 Natalia Grabowska   SP Zaręby Kościelne          
40 Julia Pawłowska   SP2 Małkinia Górna          
41 Żaneta Dziełak   SP Wąsewo          
42 Nikola Ratyńska   SP2 Małkinia Górna          
43 Aleksandra Derbich   SP2 Małkinia Górna          
44 Oliwia Modzelewska   SP1 Ostrów Mazowiecka        
45 Michalina Jakubik   SP Prostyń          
46 Magdalena Sadowska SP2 Małkinia Górna          
47 Natalia Sobotka   SP2 Małkinia Górna          
48 Zuzanna Rajchembach SP Nur            
49 Julia Ostrowska   SP Rząśnik Włościański        
  dziewczęta 2009                
1 Karolina Skoneczna   SP Prostyń   12      
2 Wiktoria Ujazdowska   SP Brok     11      
3 Magdalena Kulesza   SP Zaręby Kościelne   10      
4 Ewelina Stepnowska   SP Brok     9      
5 Weronika Wityńska   SP Brok     8      
6 Maja Mikołajczyk   SP Brok     7      
7 Wiktoria Wityńska   SP Brok     6      
8 Anna Wójcicka   SP Brok     5      
9 Amelia Kowalewska   SP Wąsewo   4      
10 Wiktoria Piwońska   SP Andrzejewo   3      
11 Zosia Kowalczyk   SP2 Małkinia Górna   2      
12 Patrycja Burakowska   SP Zaręby Kościelne   1      
13 Aleksandra Powierża   SP2 Ostrów Mazowiecka        
14 Kinga Przywoźna   SP Brok            
15 Lena Bloch   SP Wąsewo          
16 Julia Zawistowska   SP Zaręby Kościelne          
17 Lena Cichowska   SP Rząśnik Włościański        
18 Julia Kempisty   SP Zaręby Kościelne          
19 Zyśk Joanna   SP2 Małkinia Górna          
20 Maja Piotrowska   SP2 Małkinia Górna          
21 Natalia Jakubik   SP Nur            
22 Dominika Miziołek   SP2 Małkinia Górna          
23 Oliwia Jakubik    SP Prostyń          
24 Oliwia Zyśk   SP2 Małkinia Górna          
      Klasyfikacja dziewcząt kategoria dzieci        
miejsce szkoła     2007   2008   2009   suma
1 SP2 Małkinia Górna   9+7   12+11+8+7+4+3 2+0   63
2 SP Brok     10+0       11+9+8+7+6+5 56
3 SP Zaręby Kościelne   12+11+8+5 6+0   10+1   53
4 SP Nur     6+0   9+2       17
5 SP Prostyń   3+1       12+0   16
6 SP Wąsewo       5+0   4+0   9
7 SP1 Ostrów Mazowiecka 4+0   1+0       5
8 SP Andrzejewo   2+0       3+0   5
9 Glina, Sulęcin Szlachecki             udział

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.