Podczas biegów o puchar Starosty Ostrowskiego odbyły się klasyfikacje indywidualne do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się wiosną 2020r. Poniżej podaję wyniki: 

  Klasyfikacja biegaczy kategoria młodzież - dziewczęta      
        szkoła     rocznik awans
1 Roksana Prasał   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
2 Weronika Lipska   SP Nur     2005 awans
3 Magdalena Świerżewska SP Zaręby Kościelne   2005 awans
4 Wiktoria Zyśk   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
5 Maria Leszczyńska   SP1 Ostrów Mazowiecka   awans
6 Marta Tenderenda   SP Andrzejewo   2005 awans
7 Julia Romanik   SP Zaręby Kościelne   2005 awans
8 Izabela Tymińska    SP Nur     2005 awans
9 Klaudia Dyoniziak   SP Brok     2006 awans
10 Łucja Roguska   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
11 Monika Podbielska   SP Brok     2006 awans
12 Martyna Jakubik   SP Prostyń   2006 awans
13 Martyna Wileńska   SP Zaręby Kościelne   2006 awans
14 Zosia Niebrzegowska   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
15 Julia Ogonowska   SP Brok     2005 awans
16 Agata Bloch   SP Wąsewo   2005 awans
17 Gabrysia Jagiełło   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
18 Ewelina Sarnacka   SP Andrzejewo   2005 awans
19 Klaudia Kordykiewicz   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
20 Zosia Kruszewska   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
21 Maria Barzyczak   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
22 Kinga Skłodowska   SP Zaręby Kościelne   2005 awans
23 Julia Modzelewska   SP1 Ostrów Mazowiecka    
24 Dominika Bednarczyk SP1 Ostrów Mazowiecka    
25 Paulina Świerżewska   SP Zaręby Kościelne   2005  
26 Julia Piwońska   SP Zaręby Kościelne   2005  
27 Roksana Przywoźna   SP2 Małkinia Górna   2006  
28 Klaudia Niemyjska   SP Zaręby Kościelne   2006  
29 Maja Wyszyńska   SP Zaręby Kościelne   2005  
30 Kamila Stasiak   SP Prostyń   2006  
31 Julia Laskowska   SP Zaręby Kościelne   2006  
32 Natalia Olszewska   SP Brok     2005  
33 Anna Mrozowska   SP Prostyń   2006  
34 Patrycja Kempisty   SP Andrzejewo   2006  
35 Natalia Rostkowska   SP Andrzejewo   2006  
36 Maja Zyśk     SP2 Małkinia Górna   2006  
37 Kinga Zakrzewska   SP Andrzejewo   2005  
38 Natalia Nienałtowska   SP2 Małkinia Górna   2006  
39 Oliwia Nienałtowska   SP Andrzejewo   2006  
40 Amelia Rostkowska   SP2 Małkinia Górna   2006  
41 Kinga Leonik   SP Brok     2005  
42 Ewa Czyżewska   SP Andrzejewo   2006  
                 
  Klasyfikacja biegaczy kategoria młodzież- chłopcy      
1 Dawid Rostkowski   SP2 Małkinia Górna   2005 awans
2 Adrian Libuda   SP Andrzejewo   2005 awans
3 Michał Myślewski   SP Rząśnik Włościański 2005 awans
4 Mateusz Żochowski   SP Nur     2005 awans
5 Jakub Kocak   SP Zaręby Kościelne   2005 awans
6 Jakub Dawidczyk   SP2 Małkinia Górna   2006 awans
7 Jan Pajura   SP1 Małkinia Górna   2005 awans
8 Arkadiusz Stańczuk   SP Nur     2006 awans
9 Kacper Burzak   SP Wąsewo   2005 awans
10 Bartłomiej Napiórkowski SP1 Ostrów Mazowiecka 2005 awans
11 Michał Wojtkowski   SP Nur     2005 awans
12 Dominik Mikołajczyk   SP Wąsewo   2006 awans
13 Piotr Korycki   SP Nur     2006 awans
14 Kamil Miazga   SP Andrzejewo   2005 awans
15 Karol Kietliński   SP Zaręby Kościelne   2005 awans
16 Jan Brzózka   SP2 Małkinia Górna   2005 awans
17 Mateusz Skoneczny   SP Prostyń   2005  
18 Mateusz Rutkowski   SP Andrzejewo   2005  
19 Norbert Skrajny   SP Zaręby Kościelne   2005  
20 Krystian Zaremba   SP Andrzejewo   2005  
21 Piotr Rukat   SP2 Małkinia Górna   2005  
22 Adam Nowacki   SP2 Małkinia Górna   2005  
23 Krystian Sierota   SP1 Małkinia Górna   2005  
24 Karol Biały   SP Andrzejewo   2005  
25 Antonii Figoń   SP2 Małkinia Górna   2005  
26 Jakub Dymek   SP Nur     2005  
27 Dawid Romanik   SP Wąsewo   2006 awans
28 Jan Najmoła   SP1 Ostrów Mazowiecka 2005  
29 Jakub Biernacki   SP Zaręby Kościelne   2005  
30 Maciej Ryszewski   SP Zaręby Kościelne   2005  
31 Adrian Dobrowolski   SP Nur     2006 awans
32 Karol Szydło   SP Brok     2005  
33 Krystian Bronowicz   SP1 Ostrów Mazowiecka 2006 awans
34 Mateusz Dobrowolski   SP Glina     2005  
35 Rafał Tyszka   SP Andrzejewo   2006 awans
36 Jakub Dzikowski   SP1 Ostrów Mazowiecka 2006 awans
37 Jakub Jasiński   SP Zaręby Kościelne   2006 awans
38 Mateusz Zawistowski   SP1 Małkinia Górna   2005  
39 Jabłoński Mikołaj   SP Brok     2006 awans
40 Damian Nienałtowski   SP Andrzejewo   2005  
41 Dominik Wrzosek   SP Nur     2005  
42 Mikołaj Cichowski   SP Rząśnik Włościański 2006 awans
43 Bartosz Knajp   SP Zaręby Kościelne   2006  
44 Dawid Jagiełło   SP2 Małkinia Górna   2005  
45 Paweł Mućk   SP Prostyń   2006  
46 Piotr Kowalczyk   SP Wąsewo   2005  
47 Cezary Wiśniewski   SP2 Małkinia Górna   2005  
48 Kacper Kamiński   SP Nur     2006  
49 Piotr Romanik   SP Zaręby Kościelne   2005  
50 Dawid Gąsior   SP2 Małkinia Górna   2006  
51 Mateusz Mielcarz   SP2 Małkinia Górna   2006  
52 Michał Dąbrowski   SP Prostyń   2005  
53 Adrian Piórkowski   SP Wąsewo   2006  
54 Kacper Barciński   SP2 Małkinia Górna   2006  
55 Jakub Gordziejczyk   SP Wąsewo   2006  
56 Jakub Zaremba   SP Rząśnik Włościański 2006  
57 Oskar Ferenc   SP2 Małkinia Górna   2006  
58 Piotr Złotkowski    SP Nur     2005  
59 Jakub Przesmycki   SP2 Małkinia Górna   2005  
60 Jakub Lechański   SP Prostyń   2006  
61 Karol Błaszczyk   SP2 Małkinia Górna   2006  
62 Cezary Wiśniewski   SP2 Małkinia Górna   2005  
63 Piotr Tułowiecki   SP Rząśnik Włościański 2006  
64 Olgierd Wasielak   SP1 Ostrów Mazowiecka 2006  
65 Wiktor Samoraj   SP Wąsewo   2006  
66 Daniel Sapiecha   SP2 Małkinia Górna   2005  
67 Dominik Dmochowski SP Nur     2006  
68 Dominik Zubowicz   SP Brok     2005  
69 Kacper Białobrzewski SP1 Małkinia Górna   2006  
70 Oliwier Winecki   SP Brok     2006  
71 Paweł Sobieski   SP Brok     2005  
72 Radosław Zadroga   SP Brok     2006