W związku ze "stłoczeniem" startów powiatowych jesienią 2019, okazuje się, że niewiele dyscyplin pozostaje nam do końca rywalizacji. Pozwoliłam sobie zrobić pewne podsumowanie dotychczasowego dorobku, po rywalizacji w tenisie stołowym. Bardzo proszę o poprawienie mnie, najlepiej sms-em lub meilem, jeśli gdzieś zobaczycie pomyłkę, nie ma ludzi nieomylnych :-). Przypominam, że: 

*  brany jest tylko dorobek punktowy za 10 najlepszych wyników (dyscyplin) 

* w tym roku wprowadzono poprawkę w regulaminie, na mocy której sumujemy tylko punkty w rywalizacji powiatowej

Podsumowanie dorobku punktowego (po tenisie stołowym) - Młodzież

 

Szta

dz

Szta

chł

Ibp

dz

Ibp

chł

Pn

dz

Pn

chł

Hal

dz

Hal

chł

Unih

dz

Unih

chł

Pr

dz

Pr

chł

Kosz

dz

Kosz chł

t.st.

dz

tst.

chł.

  Punkty/ilość dyscyplin
Andrzejewo 20 30 20 30   25   7 40 50               222/8
Brok     25 7 30 20 40   50 40 30   30 20 25     310/10
Kiełczew         15     7             7 30   59/4
Lubotyń 40 40       20   7 30 30 25 30   25       247/9
Małkinia 1       7       7             7 7   28/4
Małkinia 2 50 50 40 40 50 25 15 40 20 20 50 25 40 30       415/10
Nur   25 10 25 20 40 20 25 20 20         20 25   240/10
Ostrów1     15 10   20   30         20         95/5
Ostrów2 25       25               50         100/3
Ostrów3           50   20           40       110/3
Ostrów4                           20       20/1
Prostyń     7 7   25 25 15     20 40     30 40   209/9
Rząśnik       7                           7/1
Zaręby K. 30 20 30 20 40 30 30 10 25 25 40 50 25 50       350/10
Wąsewo     7 15       15                   37/3
Glina       7                     7 15   29/3
Komorowo               10                   10/1
Ołdaki                 20                 20/1
Ruskołęka                   20               20/1
Brudki St.                             15 20   35/2
Osuchowa                             40     40/1

*wyróżnione pola to maksymalna ilość punktów w danej dyscyplinie

Podsumowanie dorobku punktowego (po tenisie stołowym) - Dzieci

 

Szt

dz

Szt

chł

Ibp

dz

Ibp

chł

Pn

dz

Pn

chł

Hal

dz

Hal

chł

Un

dz

Un

chł

Pr

dz

Pr

chł

Kosz dz Kosz chł

Tst

dz

Tst

chł

   
Andrzejewo 20 15 5 5 40 30 15 10 50 50               240/10
Brok 40   40 5 25 20 30 7 25 30 20   25   7 7   262/10
Kiełczew             10 7             30     47/3
Lubotyń 15 5     20 20 25   40   25 30           180/8
Osuchowa                             15 15   30/2
Małkinia 2 50 50 50 50 30 25 20 25 20 25 50 50 40 40   25   435/10
Nur   20 25 25   20 7   20 15         40 20   182/9
Ostrów1     5 30       15                   50/3
Ostrów2   25   5                 30 50       110/4
Ostrów3           50   20         20         90/3
Ostrów4           40   40                   80/2
Prostyń 25 40 20 20   15   10     30 40     25 40   265/10
Rząśnik       15                           15/1
Zaręby K. 30 30 30 40 50 25 40 15 30 20 40 25 50         365/10
Wąsewo     15 5   15 7 7                   49/5
Glina     5                             5/1
Ołdaki                 20 40               60/2
Szulborze           25   30                   55/2
Sulęcin     5                             5/1
Brudki St.                             20 30   50/2

*wyróżnione pola to maksymalna ilość punktów w danej dyscyplinie