Troszkę się pogubiłam, przez tą awarię strony i nie zamieściłam wyników z unihokeja dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, który odbył się 15 marca 2016r w SP Andrzejewo. Mam nadzieję, że uzupełniając ten brak wyszłam na prostą. Oto wyniki rywalizacji: 

Dziewczęta : Grupa A

Lp Szkoła 1 2 3 4 punkty bramki miejsce
1 SP Ołdaki Polonia   1 : 3 0 : 2 0 : 2 0 1 IV
2 SP Stary Lubotyń 3 : 1   1 : 0 1 : 2 4 5 II
3 SP Andrzejewo 3 : 0 2 : 0   2 : 1 6 7 I
4 SP Brok 0 : 3 0 : 1 2 : 0   2 2 III

Grupa B

Lp Szkoła 1 2 3 punkty bramki miejsce
1 SP Nur   2 : 0 3 : 0 4 5 I
2 SP Zaręby Kościelne 0 : 2   2 : 1 2 2 II
3 SP Małkinia 2 0: 3 1 : 2   0 1 III

Półfinały

A1 : B2 SP Andrzejewo –  SP Zaręby Kościelne             0 : 0

Dogrywka  SP Andrzejewo –  SP Zaręby Kościelne        0 : 1

A2 : B1 SP Stary Lubotyń – SP Nur                                1 : 0

Mecz o III miejsce:

SP Andrzejewo  – SP Nur                                     0 : 0

Dogrywka    -       SP Andrzejewo  – SP Nur        0 : 0

Karne          -        SP Andrzejewo  – SP Nur        0 : 1

Mecz o I miejsce

SP Stary Lubotyń – Zaręby Kościelne                  3 : 0

Kolejność w turnieju:

1 miejsce  SP Stary Lubotyń

2 miejsce  SP Zaręby Kościelne

3 miejsce SP Nur

4 miejsce  SP Andrzejewo

5 miejsce SP Małkinia 2 i SP Brok

6 miejsce SP Ołdaki Polonia

Chłopcy : Grupa A

Lp Szkoła 1 2 3 4 punkty bramki miejsce
1 SP Andrzejewo   1 : 0 2: 1 2 : 0 6 5 I
2 SP Małkinia 2 0 : 1   2 : 4 3 : 0 2 5 III
3 SP Stary Lubotyń 6 : 0 4 : 2   0: 2 4 10 II
4 SP Ołdaki Polonia 0 : 6 1 : 2 0 : 3   0 1 IV

Grupa B

Lp Szkoła 1 2 3 punkty bramki miejsce
1 SP Brok   0 : 2 0 : 1 0 0 III
2 SP Zaręby Kościelne 2 : 0   3: 2 4 5 I
3 SP Nur 2: 3 1 : 0   2 3 II

Półfinały

A2 : B1 SP Andrzejewo  – SP Nur                                     4 : 1

A1 : B2 SP Stary Lubotyń  –  SP Zaręby Kościelne           1 : 0

Mecz o III miejsce:

SP Nur  –    SP Zaręby Kościelne                                        1 : 2          

Mecz o I miejsce

 SP Andrzejewo  –   SP Stary Lubotyń                               3 : 2

Kolejność w turnieju:

1 miejsce  SP Andrzejewo

2 miejsce  SP Stary Lubotyń

3 miejsce SP Zaręby Kościelne

4 miejsce  SP Nur

5 miejsce SP Małkinia 2 i SP Brok

6 miejsce SP Ołdaki Polonia

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.