W dniu dzisiejszym tj 17 maja 2016r , przy sprzyjającej aurze na stadionie MOSiR Ostrów Maz, odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców w kategorii młodziczka i młodzik. Oto jak przedstawiają się wyniki rywalizacji dzisiejszej :

  Młodziczka - 15.05.2016            
  100m           Finał miejsce pkt
1 Ojdana Kinga   Małkinia 2   13,88 13,84 1 7
2 Brzuska Paulina   Jasienica   14,37 13,99 2 5
3 Godlewska Anita   Jasienica   14,42 14,62 3 4
4 Iwanowska Wiktoria   Małkinia 2   14,83 15,26 4 3
5 Ołdakowska Klaudia   Zaręby K.   14,97   5 2
6 Laskowska Alicja   Zaręby K.   15,22   6 1
7 Kulesza Patrycja   Andrzejewo 15,24   7 1
8 Wróblewska Kinga   Zaręby K.   15,37   8 1
9 Biała Wiktoria   Andrzejewo 15,66   9 1
10 Kolosek Julia   Brok   15,84   10 1
11 Bojanowska Natalia   Andrzejewo 16,01   11 1
12 Lewandowska Dagmara Brok   16,38   12 1
  300m                
1 Bończyk Karolina   Małkinia 2   49,53     7
2 Kulik Gabriela   Zaręby K.   51,81     5
3 Heronimek Natalia   Jasienica   52,1     4
4 Kruszewska Zuzanna Małkinia 2   53,12     3
5 Kempisty Martyna   Jasienica   53,16     2
6 Kulesza Paulina   Andrzejewo 53,78     1
7 Borowa Aleksandra   Brok   54,25     1
8 Malinowska Anna   Andrzejewo 55,01     1
9 Skłodowska Natalia   Andrzejewo 55,09     1
10 Żurawska Magdalena   Małkinia 2   56,01     1
11 Rosińska Aleksandra   Brok   59,03     1
  600m                
1 Socik Iza     Zaręby K.   1,58,17     7
2 Kalinina Wiktoria   Małkinia 2   1,58,7     5
3 Dłuska Edyta   Andrzejewo 2,04,06     4
4 Rostkowska Aleksandra Małkinia 2   2,05,46     3
5 Flak Magda   Andrzejewo 2,10,47     2
6 Kamińska Brygida   Zaręby K.   2,13,84     1
7 Jagielska Ula   Andrzejewo 2,17,68     1
8 Bończyk Andżelika   Małkinia 2   2,23,27     1
9 Wróbel Andżelika   Wąsewo   2,34,51     1
                   
  Pchnięcie kulą - 3kg              
1 Lanczewska Kinga   Andrzejewo 8,8     7
2 Suchodolska Julia   Zaręby K.   8,27     5
3 Wileńska Kinga   Małkinia 2   7,62     4
4 Dmochowska Aleksandra Małkinia 2   7,4     3
5 Gwardiak Zuzanna   Andrzejewo 7,19     2
6 Orzepowska Alicja   Andrzejewo 7,06     1
7 Górecka Natalia   Wąsewo   7,01     1
8 Rytel Maria   Zaręby K.   6,68     1
9 Kubat Anna   Wąsewo   6,65     1
                   
  Skok w dal              
1 Niedzielska Sylwia   Zaręby K.   4,1     7
2 Brzostek Wiktoria   Brok   3,84     5
3 Dmochowska Ewa   Zaręby K.   3,69     4
4 Karwowska Kaja   Małkinia 2   3,66     3
5 Przesmycka Paulina   Małkinia 2   3,65     2
6 Kotomska Wiktoria   Andrzejewo 3,51     1
7 Sokołowska Julia   Brok   3,5     1
8 Dzierka Marzena   Andrzejewo 3,17     1
                   
  sztafety 4x100              
1       Małkinia 2   58,84     15
2       Jasienica   59,81     12
3       Zaręby Kościelne 1,00.96     9
4       Andrzejewo 1,02.32     7
5       Brok   1,03.26     5
  Klasyfikacja młodziczek            
szkoła 100 300 600 skok  pchnięcie sztafeta   suma  
Małkinia 2 7+3+0 7+3+1 5+3+1 3+2+0 4+3+0 15   57  
Zaręby K 2+1+1 5+0+0 7+1+0 7+4+0 5+1+0 9   43  
Andrzejewo 1+1+1 1+1+1 4+2+1 1+1+0 7+2+1 7   32  
Jasienica 5+4+0 4+2       12   27  
Brok 1+1+0 1+1+0   5+1+0   5   15  
Wąsewo     1+0+0   1+1+0     3  

 

  Młodzik - 2016           miejsce pkty
  100m           finał    
1 Skłodowski Michał   Andrzejewo 12,57 12,76 1 7
2 Poliński Maciej   Małkinia 2   13,03 13,63 3 4
3 Muszyński Mikołaj   Lubotyń   13,05 13,15 2 5
4 Sutkowski Kacper   Andrzejewo 13,1 13,81 4 3
5 Kruszewski Jakub   Małkinia 2   13,15   5 2
6 Dąbkowski Stanisław   Zaręby K.   13,22   6 1
7 Wagner Łukasz   Andrzejewo 13,35   7 1
8 Leonik Sylwester   Brok   13,68   8 1
9 Nieszczery Mateusz   Zaręby K.   13,78   9 1
10 Winecki Dawid   Brok   14,01   10 1
11 Laskowski Klaudiusz   Lubotyń   14,21   11 1
12 Nowak Cezary   Zaręby K.   14,43   12 1
                   
  300m                
1 Gałązka Wojciech   Małkinia 2   44,24     7
2 Konarzewski Paweł   Andrzejewo 44,85     5
3 Kapusta Sebastian   Andrzejewo 44,94     4
4 Pietrzak Jakub   Małkinia 2   45,13     3
5 Dziewulski Sebastian   Andrzejewo 46,58     2
6 Bednarczyk Piotr   Wąsewo   47,04     1
7 Wierzbowski Mateusz Zaręby K.   47,3     1
8 Zakrzewski Krzysztof   Zaręby K.   47,46     1
9 Knajp Grzegorz   Zaręby K.   47,65     1
10 Zaręba Piotr   Lubotyń   48,81     1
11 Kukielski Adrian   Wąsewo   48,95     1
12 Jasionek Krzysztof   Lubotyń   49,1     1
13 Krupiński Mateusz   Brok   52,36     1
                   
  1000m                
1 Czyżewski Jacek   Lubotyń   3,13,38     7
2 Suchta Marcin   Lubotyń   3,15,85     5
3 Wołosiewicz Karol   Małkinia 2   3,17,47     4
4 Jakubiak Arkadiusz   Andrzejewo 3,18,11     3
5 Roguski Mateusz   Małkinia 2   3,18,95     2
6 Staniaszek Kacper   Zaręby K.   3,24,55     1
7 Lendzioszek Marcin   Lubotyń   3,28,53     1
8 Małkiński Jakub   Zaręby K.   3,31,04     1
9 Wojno Krystian   Andrzejewo 3,31,36     1
10 Biały Arkadiusz   Andrzejewo 3,37,2     1
11 Szabłowski Przemysław Wąsewo   3,38,65     1
12 Dzierski Paweł   Wąsewo   3,45,31     1
13 Godlewski Krzysztof   Zaręby K.   3,45,69     1
                   
  skok w dal              
1 Kusik Jakub   Wąsewo   4,96     7
2 Szymczak Jakub   Wąsewo   4,81     5
3 Wilk Bartosz   Zaręby K.   4,71     4
4 Brzostek Przemek   Brok   4,67     3
5 Nowacki Damian   Andrzejewo 4,66     2
6 Karwacki Ernest   Brok   4,47     1
7 Kempisty Daniel   Zaręby K.   4,43     1
8 Łoniewski Dariusz   Wąsewo   4,29     1
9 Turniak Jakub   Brok   4,26     1
                   
  pchnięcie kulą-4kg              
1 Jaroszewski Patryk   Lubotyń   11,22     7
2 Kulesza Rafał   Lubotyń   10,7     5
3 Skłodowski Karol   Zaręby K.   10,58     4
4 Tatko Krystian   Andrzejewo 10,32     3
5 Skowroński Patryk   Małkinia 2   9,37     2
6 Żelazowski Kacepr   Małkinia 2   9,27     1
7 Zagroba Dawid   Andrzejewo 9,21     1
8 Rostkowski Łukasz   Małkinia 2   8,9     1
9 Olszewski Dawid   Wąsewo   8,74     1
10 Krawczyk Klaudiusz   Brok   8,66     1
11 Kalinowski Tomasz   Andrzejewo 8,6     1
12 Wierzbowski Michał   Zaręby K.   7,96     1
                   
  sztafety 4x100m              
1       Andrzejewo 52,28     15
2       Małkinia 2   52,54     12
3       Zaręby K.   53,88     9
4       Wąsewo   54,18     7
5       Lubotyń   54,67     5
6       Brok   56,18     3
    Klasyfikacja w kategorii młodzik           
szkoła 100 300 1000 skok w dal pchn.kulą sztafeta   suma  
Andrzejewo 7+3+1 5+4+2 3+1+1 2+0+0 3+1+1 15   49  
Małkinia 2 4+2+0 7+3+0 4+2+0 0 2+1+1 12   38  
Lubotyń 5+1+0 1+1+0 7+5+1 0 7+5 5   38  
Zaręby K. 1+1+1 1+1+1 1+1+1 4+1+0 4+1+0 9   28  
Wąsewo 0 1+1+0 1+1+0 7+5+1 1+0+0 7   25  
Brok 1+1+0 1+0+0 0 3+1+1 1+0+0 3   10  

 

 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.