Drugi dzień zmagań zakończył się następującymi wynikami:

  Juniorka młodsza - 18 maja             wynik             pkt    
  100m                
1 Dydek Michalina   Małkinia 2   13,78 7    
2 Perkowska Agata   Andrzejewo 13,99 5    
3 Tyl Klaudia   Andrzejewo 14,62 4    
4 Płotczyk Magdalena   Zaręby K.   15,46 3    
5 Wujek Dominika   Małkinia 2   15,87 2    
6 Zawisza Weronika   Małkinia 2   16,21 1    
                   
  200m                
1 Jaworska Dominika   Małkinia 2   32,01 7    
2 Padewska Weronika   Małkinia 2   33,67 5    
3 Płotczyk Magda   Andrzejewo 34,67 4    
4 Rudzińska Kasia   Andrzejewo 35,45 3    
5 Barcińska Patrycja   Małkinia 2   36,57 2    
6 Świerżyńska Monika   Zaręby K.   38,16 1    
7 Siedlecka Agnieszka   Zaręby K.   40,37 1    
                   
  400m                
1 Świerżyńska Justyna   Zaręby K.   1,18,24 7    
2 Budna Kamila   Wąsewo   1,19,54 5    
3 Podolak Maja   Wąsewo   1,19,84 4    
4 Tararuj Wioletta   Andrzejewo 1,20,43 3    
5 Osmólska Kinga   Małkinia 2   1,22,6 2    
6 Rostkowska Justyna   Małkinia 2   1,24,06 1    
7 Świerżewska Ola   Małkinia 2   1,25,42 1    
                   
  800m                
1 Gutowska Wiktoria   Andrzejewo 254,46 7    
2 Zatorska Wiktoria   Małkinia 2   304,97 5    
3 Biała Monika   Andrzejewo 306,22 4    
4 Nienałtowska Sylwia   Zaręby K.   309,86 3    
5 Karszewska Iza   Małkinia 2   315,06 2    
                   
  pchnięcie kulą              
1 Murzyn Natalia   Wąsewo   7,77 7    
2 Kępista Edyta   Zaręby K.   6,96 5    
3 Szczechura Weronika Wąsewo   6,76 4    
4 Kos Aleksandra   Andrzejewo 6,67 3    
5 Leszczyńska Kinga   Andrzejewo 6,56 2    
6 Skowrońska Karmen   Małkinia 2   6,49 1    
7 Ostrowska Iza   Małkinia 2   5,76 1    
8 Skupiewska Paulina   Zaręby K.   5,69 1    
9 Wileńska Agata   Zaręby K.   5,6 1    
                   
  skok w dal              
1 Karszewska Julia   Małkinia 2   4,43 7    
2 Traczyk Aleksandra   Wąsewo   4,14 5    
3 Symon Sandra   Małkinia 2   4,06 4    
4 Wojtkowska Aleksandra Andrzejewo 3,58 3    
5 Dąbkowska Magdalena Zaręby K.   3,58 2    
6 Brzezińska Jolanta   Andrzejewo 3,2 1    
                   
  4x100m                
1       Andrzejewo 104,26 15    
2       Małkinia 2   104,77 12    
3       Zaręby K.   107,62 9    
                   
  szt. Olimpijska              
1       Małkinia 2   5,04,1 15    
2       Andrzejewo 5,05,71 12    
3       Zaręby K.   5,12,92 9    
4       Wąsewo   5,15,88 7    
                   
  Klasyfikacja juniorki mł            
szkoła 100 200 400 800 skok kula 4x100 szt.olimp suma
Małkinia 2 7+2+1 7+5+2 2+1+1 5+2 7+4 1+1 12 15 75
Andrzejewo 5+4 4+3 3+0 7+4 3+1 2+3 15 12 66
Zaręby K., 3+0 1+1 7+0 3+0 2+0 5+1+1 9 9 42
Wąsewo     5+4   5+0 7+4   7

32

  Junior młodszy - 18 maja               
                     
  100m          wynik  punkty      
1 Żurawski Łukasz   Małkinia 2   12,57 7      
2 Socik Maciej   Małkinia 2   12,66 5      
3 Grabowski Adrian   Andrzejewo 12,7 4      
4 Lendzioszek Piotr   Andrzejewo 13,02 3      
5 Kapusta Karol   Andrzejewo 13,16 2      
6 Piela Robert   Brok   13,34 1      
7 Kabat Cezary   Brok   13,67 1      
8 Sławiński Jakub   Zaręby K.   14,56 1      
                     
  200m                  
1 Zawistowski Grzegorz Andrzejewo 25,94 7      
2 Kamyczek Adrian   Andrzejewo 27,38 5      
3 Rutkowski Kamil   Zaręby K.   27,52 4      
4 Ochman Dawid   Małkinia 2   28,31 3      
5 Szcześniak Bartek   Małkinia 2   28,8 2      
6 Rutkowski Hubert   Małkinia 2   28,93 1      
7 Dębkowski Kamil   Brok   29,58 1      
8 Rytel-Siłka Jakub   Zaręby K.   31,15 1      
                     
  400m                  
1 Kraszewski Patryk   Andrzejewo 1,00,12 7      
2 Płotczyk Damian   Zaręby K.   1,01,56 5      
3 Borowy Jakub   Małkinia 2   1,04 4      
4 Kolosek Adam   Brok   1,05,56 3      
5 Lewicki Adam   Zaręby K.   1,08,21 2      
6 Nienałtowski Mateusz Zaręby K.   1,08,78 1      
7 Górka Grzegorz   Wąsewo   1,12,58 1      
                     
  800m                  
1 Wilk Damian   Andrzejewo 2,22,81 7      
2 Mystkowski Mateusz   Małkinia 2   2,40,18 5      
3 Będziński Mariusz   Małkinia 2   2,42,02 4      
4 Malinowski Patryk   Zaręby K.   nie skończył 0      
                     
  1500m                  
1 Kaczmarczyk Łukasz Wąsewo   4,58,05 7      
2 Jankowski Kuba   Lubotyń   5,03,29 5      
3 Rawa Radosław   Zaręby K.   5,10,78 4      
4 Malinowski Piotr   Andrzejewo 5,31,64 3      
5 Duchnowski Damian   Lubotyń   nie skończył 0      
                     
  skok w dal                
1 Boratyński Adam   Zaręby K.   5,24 7      
2 Kuziak Mateusz   Małkinia 2   5,03 5      
3 Podbielski Andrzej   Wąsewo   4,95 4      
4 Kietliński Paweł   Andrzejewo 4,55 3      
5 Płotczyk Maciej   Zaręby K.   4,36 2      
6 Pres Kacper   Andrzejewo 4,35 1      
                     
  kula                  
1 Wasil Przemek   Zaręby K.   10,56 7      
2 Przychodzeń Mateusz Andrzejewo 10,25 5      
3 Rostkowski Maciej   Małkinia 2   10,18 4      
4 Płotczyk Paweł   Andrzejewo 10,02 3      
5 Sierota Karol   Małkinia 2   9,44 2      
6 Godlewski Paweł   Andrzejewo 8,61 1      
7 Gałązka Mateusz   Brok   8,4 1      
8 Ambroziak Łukasz   Wąsewo   7,73 1      
                     
  4x100                  
1       Małkinia 2   51,38 15      
2       Andrzejewo 51,93 12      
3       Brok   53,58 9      
4       Zaręby K   56,6 7      
                     
  szt.olimpijska                
1       Andrzejewo 4,00,6 15      
2       Małkinia 2   4,06,38 12      
3       Zaręby K.   4,24,19 9      
4       Wąsewo   4,40,13 7      
                     
 

 

 

Junior młodszy - klasyfikacja 

             
szkoła 100 200 400 800 1500 skok kula 4x100 szt.olimp suma
Andrzejewo 4+3+2 7+5 7+0 7+0 3+0 3+1 5+3+1 12 15 78
Małkinia 2 7+5 3+2+1 4+0 5+4 5+ 5+0 4+2 15 12 69
Zaręby K 1+0 4+1 5+2   4+0 7+2 7+0 7 9 50
Brok 1+1 1+0 3+0       1+0 9   16
Wąsewo     1+0   7+0 4+0 1+0   7 20
Lubotyń         5         5
                     

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Powiecie Ostrów Mazowiecka

Copyright © 2016. All Rights Reserved.